PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7120}

Labirynt

Labyrinth
7,1 16 484
oceny
7,1 10 1 16484
7,7 9
ocen krytyków
Labirynt
powrót do forum filmu Labirynt

Patrzę na ciekawostki i tak sobie myślę. Tutaj chyba działała Opatrzność. Ta Jennifer Connelly naprawdę miała dużo szczęścia. Ponoć sam Majka Dżjekson chciał w tym filmie wystąpić. Zważywszy na jego upodobania seksualne nie chciałbym być w skórze tej dziewczynki. Szkoda by jej było. Pewnie ekipa musiałaby z płaczem gadać: ,,zły dotyk, to boli całe życie". Ale interweniowała Opatrzność i uchroniła dziewczę przed złym wilkiem. I ekipa nie musiała biadolić. David Bovie może i był sodomitą ale dzieci nie ruszał. Nie to co Majka. Co nie? Dobrze, że Bovie tutaj wystąpił. Chwała mu za to.

Shadow_dawnego_ggggggg

Oglądałem ten film niedawno i też pomyślałem czy dziewczynki nikt nie "nagabywał" na planie?.. (bo szczerze to ten król goblin zakochal się w małoletniej). Niestety Hollywood rządzą sodomici i układy nawet Brad Pitt mówił o tym otwarcie

Shar

Ja nie wiem czy wtedy weinstein już ,,działał". Ale Corei Haim i Corey Feldman potwierdzają aktywność mafii pedofilskiej w przemyśle filmowym.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones