PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7120}

Labirynt

Labyrinth
7,1 16 486
ocen
7,1 10 1 16486
7,7 9
ocen krytyków
Labirynt
powrót do forum filmu Labirynt

Trzeba działać !!

ocenił(a) film na 10

Słuchajcie ludziska! Labirynt to najcudowniejszy film jaki było mi dane zobaczyć...niestety działo się to dawno temu...(będzie z osiem lat) ale wiem, że nigdy go nie zapomnę. Bardzo chiałabym go znowu móc obejrzeć, niestety prawdą jest to, że faktycznie nigdzie nie można go dostać (zwłaszcza na VHS z polską wersja jezykową- a mi na takiej właśnie zależy) .
Więc co nalezy zrobić? To co ja robie od dłuższego czasu czyli nie daje żyć TVP1 i co kilka dni dzwonie tam z pośbą o wyemitowanie Labiryntu...i jestem przekonana, że nie zostało to bez echa( szanowna TVP1 wyemitowała Labirynt...tyle, że polski serial...to moja wina- nie podała żadnych kokretnych danych i tak wyszło... Ale co znaczy inicjatywa! Zachęcam was do podobnego postepowania a może już w maju będziemy mogli obejrzeć ten zjawiskowy film.
Jesli ktoś nie zna numeru to moge podać.
Pozdrawiam wszystkich!

nicol666

jeśli jeszcze nie masz tego filmu to ja mam na vhs z polskim lektorem, tylko uprzedzam że dżwięk mi się trochę żle nagrał

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones