PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7120}

Labirynt

Labyrinth
7,1 16 429
ocen
7,1 10 1 16429
8,0 7
ocen krytyków
Labirynt
powrót do forum filmu Labirynt

Znalazłam taką ciekawostkę. Widziałam ten film wiele razy i nie zwróciłam nigdy uwagi na to. Lekko przerażające
http://www.buzzfeed.com/briangalindo/david-bowies-face-is-hidden-7-times-in-laby rinth

Co o tym myślicie? Czy to ma symbolizować że Jareth obserwuje Sarę, czy może ukryty dla widza przekaz?

ocenił(a) film na 10
kite_clayton

Oczywiście to pierwsze :)

kite_clayton

Dziękuję Ci za ten link ,naprawdę świetna sprawa i poza tą jedną ewidentną to pozostałe są nie do wychwycenia dla śmiertelnika :) Fajnie po tylu dekadach nadal na nowo odkrywać ten film!

użytkownik usunięty
kite_clayton

Całe życie w nieświadomości...

ocenił(a) film na 9
ocenił(a) film na 9
kite_clayton

No proszę..po tylu latach dowiedziałam się,że cos w tym filmie przegapiłam.Jest okazja pooglądać znowu.

ocenił(a) film na 9
kite_clayton

Ja rozumiem to tak, że obserwuje czy ona wróci do starego postrzegania świata i zapomni czego się nauczyła, czy może będzie podążać drogą, do której otwarła nowe drzwi.

ocenił(a) film na 9
Perenelle

.. czy wybierze to co ważne, czy to co łatwe itd. itp.

ocenił(a) film na 10
kite_clayton

Witam! Dziekuje za Link z ta filmowa ciekawostka. Obejrzalem ponownie film ,,Labyrinth'' i faktycznie mozna to dostrzec (ukryte twarze Jaretha). Najlepiej widac to na obrazie z plyty Blu-Ray . Pozdrawiam!

kite_clayton

O, dwie twarze przyuważyłam, ale tylko przeszło mi przez myśl, że to kraina Jaretha, więc posąg głowy mógłby symbolizować jego władzę, potem zauważyłam inna i pomyślałam, że Jareth obserwuje Sarah, zwłaszcza, że to robił przez szklaną kulę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones