PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=507169}

Labirynt

Prisoners
7,9 259 171
ocen
7,9 10 1 259171
7,4 41
ocen krytyków
Labirynt
powrót do forum filmu Labirynt

jak w temacie. W sumie oglądaliśmy pościgi za nim, przesłuchanie, facet krążył po domach dziewczynek. Niezły świr. No ale nie zostało wyjaśnione jaki miał związek z ciotka Alexa. Łączył to wszystko tylko labirynt. Czyżby syn wcale nie umarł na raka, a tak naprawdę zabił ojca? Jak myślicie?

ocenił(a) film na 8
ferka

Nie, zmieniam zdanie. To był "prawdziwy" Alex, który brak udział we wszystkich porwaniach, ale zeby odsunąć podejrzenia od siebie wyprowadził sie a ciotka "zastąpiła" go porwanym upośledzonym chłopcem. A zabity przez księdza, to właśnie ojciec Alexa. Zgadza sie teraz?;)

ferka

Nie:) ten drugi podejrzany to chłopak, ktory zostal uprowadzony w dziecinstwie na 3 tygodnie. Ostatecznie ześwirował. Nikogo nie porwał, był tylko naśladowcą tego, ktory porwal jego. Ubrania dziewczynek mial, bo ukradl je z ich domow. A ojciec Alexa zostal zabity przez ksiedza po prostu.

ferka

Ty naprawdę oglądałaś ten film? Do końca?

eltoro10000

Jasne. I na pewno się nie mylę.

LeiaSkywalker

Tzn jesli chodzi Ci o to, ze nazwalam trupa od ksiedza ojcem Alexa, to taki skrot myslowy byl. Wiem oczywiscie, ze Alex byl porwanym w dziecinstwie chlopcem a trup nie byl jego ojcem. Wiedzialam to jak tylko pojawila sie jego prawdziwa mama.

LeiaSkywalker

O, część ci, o nieomylna!
Ale pewna jesteś, że pisałem do ciebie?

eltoro10000

Oooojjjj...bardzo przepraszam. Odpisywałam na telefonie i nie dopatrzyłam, że jesteś kimś innym niż autorka tematu. Wybacz, że tłumaczyłam Ci oczywistości. Pozdro.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones