PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=507169}

Labirynt

Prisoners
7,9 259 220
ocen
7,9 10 1 259220
7,4 42
oceny krytyków
Labirynt
powrót do forum filmu Labirynt

Mam jedno pytanie, jak to on był z tymi dziewczynkami? O co chodziło, mianowicie sena w szpitalu sugeruje, że to on je porwał, a on jakimś cudem łączy fakty, że to ta ciotka Alexa (zaćpała go czy co)? Możliwe, że czegoś nie zrozumiałam, albo nie dopatrzyłam, ale proszę o odpowiedź bo naprawdę mnie to dręczy....

witaj22

Było powiedziane, że "on tam był", więc od razu pojechał do Alexa, bo już się chyba domyślał o co biega.

ocenił(a) film na 7
JanuszPawlacz_2137

Dzięki za odpowiedź. ;)

ocenił(a) film na 7
witaj22

Chodzi o to, że dziewczynka powiedziała "on tam był". A gdzie był Dover? Tylko u siebie w domu <tam, gdzie torturował tego chłopaka> oraz u tej "ciotki". Biorąc pod uwagę, że kobieta trzymała je u siebie w domu, dziewczynki musiały zobaczyć, bądź usłyszeć jak Dover z nią rozmawiał. Gdy to usłyszał, od razu domyślił się kto przetrzymuje dziewczynki, dlatego pojechał po broń ii inne narzędzia, które mogłyby się przydać <np. sznurek, bo nie wiedział gdzie dokładnie są przetrzymywane>, a następnie do tej kobiety.

ocenił(a) film na 7
dremmerforever

Teraz wszystko rozumiem, dziękuję bardzo :D

ocenił(a) film na 7
witaj22

A nie ma za co :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones