PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=507169}

Labirynt

Prisoners
7,9 259 220
ocen
7,9 10 1 259220
7,4 42
oceny krytyków
Labirynt
powrót do forum filmu Labirynt

Podobne filmy?

ocenił(a) film na 10

Czy ktoś mógłby polecić mi podobne filmy, tzn.mam tutaj na myśli takie, w których jednym z głównych wątków jest porwanie i/lub morderstwo dziecka, ewentualnie nastolatka?
Widziałam już "Devil's Knot", "Someone She Knows", "A Killer Among Friends" i "When Andrew Came Home", chociaż ten ostatni to nie było do końca to, o co mi chodzi.
Z góry dziękuję.

ocenił(a) film na 8
tequieroputa

Oszukana z A. Jolie. Dobry film, oparty na faktach.

ocenił(a) film na 10
jsx

Dziękuję. :)

ocenił(a) film na 8
tequieroputa

Drapieżnik z Richardem Gere

ocenił(a) film na 10
pbartosik1

Dziękuję. :)

ocenił(a) film na 9
tequieroputa

Troszkę mniej mroczny klimat, ale film ma w sobie to coś. Mówię o "Nostalgii anioła". Choć Labirynt mi się bardziej kojarzył z Siedem. Jeśli nie oglądałaś to gorąco polecam. Najnowsza Zaginiona dziewczyna jest w miarę tak samo, ale książce nie dorównała. Jak jeszcze mi się coś przypomni to napiszę :) Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
Cracker95

Zaginiona dziewczyna jak najbardziej też polecam, może nie z dzieckiem/dziećmi ale podobny klimat

ocenił(a) film na 9
tequieroputa

może "Dom snów" ??
jeśli mam być szczera, to troche się bałam :)

ocenił(a) film na 8
tequieroputa

Miały być filmy, ale mimo wszystko jako podobną określę grę - Heavy Rain (dostępna tylko na PS3). Może kogoś zaciekawi. Też stawia pytanie ile ojciec jest w stanie poświęcić dla ratowania dziecka. Jeśli ktoś lubi zdecydowanie polecam. Można też oglądnąć np. cały lets play na youtube, ale uprzedzam, że to nie to samo z uwagi na możliwość podjęcia różnych wyborów oraz emocji jakie towarzyszą przy własnym rozmyślaniu nad historią.

tequieroputa

Podobny do tego jest film "Rozmowy z zaświatami". Polecam

tequieroputa

Obietnica

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones