PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7151}
3,7 947
ocen
3,7 10 1 947
Latające machiny kontra Pan Samochodzik
powrót do forum filmu Latające machiny kontra Pan Samochodzik

dałem jej do obejrzenia ten film, bez wcześniejszego oglądania przeze mnie. Straszny błąd.
Nie róbcie tego ani sobie ani tym bardziej dzieciom, chyba że chcecie im zohydzić całą
serię. Bardziej polecam czytanie...

olo_kolo

Zgadzam się. Ten film to porażka. Beznadziejna fabuła,że aż chce się wyć. Gosposia pisarza ukrywająca się w drzewie,parkowej latarni. Zagraniczni filmowcy kręcą jakąś durną fabułę w Zoo. Widać jedną scenę z tego kręconego filmu. I co widzimy? Tańczących w strojach kowbojskich ludzi w rytm muzyki country. Nagle wpada jakiś facet ze strzelbą. Podchodzi do niego główna aktorka i wygina mu tą strzelbę. Parodia jakaś. A przecież scenarzysta tego filmu to autor książek kryminalnych. Nie można było wymyśleć jakiejś porządnej fabuły,którą mieliby kręcić ci filmowcy?
Dalej,wehikuł to parodia,jakiś pojazd cyrkowy. A kiedy wzbił się w powietrze,to uznałem,że twórcy filmu mają chyba widzów za idiotów i nie mają dla nich szacunku,albo sami mają nie po kolei w głowie. nie wiem która odpowiedź jest gorsza.
Muzyka koszmarek. Po co te piosenki w szkole lotniarskiej? Jaki to ma związek? Poza tym film wyglądał jak wielka reklama paralotniarstwa i szybownictwa. A końcówka to zupełne dno. Po co ten Borewicz całujący się z Dianą Denver?
Pomijam już takie bzdury jak ochroniarz zakradający sie do domu pisarza ubrany w zbroję. Ręce opadają.
Nie porównuję już tego filmu do książki Nienackiego,bo chyba mógłbym ze złości zrobić coś bardzo złego.

ocenił(a) film na 4
olo_kolo

Czy córka doszła już do siebie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones