PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=825152}
6,3 10 488
ocen
6,3 10 1 10488
7,4 9
ocen krytyków
Leaving Neverland: Ciemna strona Michaela Jacksona
powrót do forum filmu Leaving Neverland: Ciemna strona Michaela Jacksona

Moim skromnym zdaniem jesli to jest prawda i Majkel był takim seksualnym predatorem jako go okreslił w jednym z wywiadow Wade Robson to przez te wszystkie lata Majkel zaliczył dziesiatki takich dzieci skoro miał taki duzy poped to chciał zaliczac te dzieci jak Charlie Sheen panienki . idac tokiem myslenia te dzieci wkraczaja w okres dojrzałosci są męzczyznami nie chłopcami i maja w okolicach 30 lat i jak mowi Wade i z tym drugim dojrzeli do tego zeby sie ujawnic i o tym mowic wszystko ok. W takim razie ten dokument powinien miec efekt jaki był pokazany w filmie Spotlight na potencjalne byłe ofiary MJa które go obejrzą żę same powinny sie zgłosic i potwierdzic to publicznie zeby chociaz poczuc sie lepiej przezyc tzw katharsis ( a moze jeszcze urwać jakąś kaske:) . Majkel duzo jezdził w trasy jesli to wszystko prawda to wykorzystał mnostwo dzieci przez te lata a nie tylko 2 czy 3 chłopców skoro mieli tak dobrze zorganizowaną szajke . w takim razie czekamy na masowe zgłaszanie sie ofiar Majkela ja w innym wypadku tego nie kupuje

bakman65

Już 5 chłopców powiedziało o tym, że było molestowanych (dwóch, którzy wnieśli sprawę do sądu, Wade, Jimmy i dziecko jednej z pokojówek w Neverland), ponadto w innym dokumencie z 2005 roku dostępnym na YT jest jeszcze inna ofiara, która ponoć jako dziecko prowadziła długie rozmowy z Michaelem do momentu, aż ten zaczął mówić o masturbacji - chłopiec był wyraźnie speszony tematem, więc Michael już nigdy więcej do niego nie zadzwonił.
Trzeba pamiętać, że 2 chłopców, którzy podpisali ugodę w sądzie czy tam poza sądem z prawnikami Jacksona są związani nakazem milczenia. To jakiś absurd dla mnie, ale tak samo działało to w stosunku do Weinsteina. Też podpisywał ugody z kolejnymi swoimi ofiarami i one dostawały kasę, ale za to miały milczeć do końca życia o tym, co je spotkało. W kontekście Michaela - to są dwie ugody pieniężne o jakich wiemy na pewno, ale o ilu nie wiemy? Tak jak o Weinsteinie nie wiedzieliśmy?
Też mam nadzieję, że z czasem kolejne ofiary będą się wyłamywać, ale dokument jasno pokazuje, że dla każdego nadchodzi osobny czas - nie, kiedy jest to potrzebne, ale wtedy, gdy dana osoba jest na to gotowa. Poza tym myślę, że wiele chłopców, teraz już mężczyzn, czasem szerzej znanych opinii publicznej, bo byli w końcu dziecięcymi gwiazdami, po prostu nie chce zostać zapamiętanymi jako ofiary Michaela Jacksona. I trudno im się dziwić. Także możliwe, że wiele chłopców zabierze swoją tajemnicę do grobu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones