PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=603080}

Legendy ringu

Grudge Match
6,7 19 544
oceny
6,7 10 1 19544
6,8 4
oceny krytyków
Legendy ringu
powrót do forum filmu Legendy ringu

Nie wiem czy to Rocky 7 czy 9 ale któryś na pewno. Wszystko juz było kilka razy. Najgorsze jest to
że film jest nijaki: nie jest to komedia bo film nie jest śmieszny, ani to dramat bo jest pusty jak
benben. To chyba film sportowy, ale bardziej parodnia sportu bo aktor Stallone ma 70 lat i udaje że
ciągnie na linie TIR-a.
O ile Niezniszczalni powstała jako pewnego rodzaju żart z samych siebie to ten film jest niestety na
poważnie.

Mondokane

Co to za wypociny jakiegoś przedszkolaka?

ocenił(a) film na 4
wigan77

Przedszkolak nie wiedziałby, że to wszystko juz było i to kilka razy

ocenił(a) film na 9
Mondokane

moze i bylo to kilka razy i jak to mówisz "film wtórny" nie wiem ile masz lat ale widać dość młody jesteś i nie potrafisz odróżnić dobrego kina bo kto wychował sie na filmach Sylvestera Stallone ogląda ten film z nostalgia , a nie dość tego sama obsada mówi za swoje Robert De Niro , Alan Arkin , Kim Basinger i oczywiście Sylwek widać jestes wychowany na kiczowatych filmach jak Hannah Montana a twój ulubiony aktor to Zac Efron i dlatego nie czujesz tego filmu przykre :), ale każdy ma prawo do opini tylko twoja opinia jest bezużyteczna i płytka :)

ocenił(a) film na 4
rossi991

Obsada o niczym nie świadczy, o czym powinieneś wiedzieć, skoro o niektórych filmach sami aktorzy wolą zapomnieć, że w nich grali. Co do tych bzdur o Hanie Montanie to nawet nie wiem kto to jest,, ale skoro znasz te postacie to w takim razie kto tu się na czym wychował. Ale żeby nie było zbyt ponuro to zgodzę się ze stwierdzeniem że w kategorii "film nostalgiczny" może sie podobać a dla wielbicieli "Sylwka" to pozycja którą trzeba obejrzeć

ocenił(a) film na 9
Mondokane

faktycznie naskoczyłem zbytnio na Cibie , porostu nie potrafiłem zrozumieć co tobą kierowało opisując ten film jako słaby ... każdy ma porostu ma inny gust to jak z kobietami niektórzy lobia ładne i głupie inni takie z którymi idzie żyć , podoba mi się twoja odpowiedz więc jesteśmy kwita ,,, sztama na zgodę :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones