PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=603080}

Legendy ringu

Grudge Match
6,7 19 544
oceny
6,7 10 1 19544
6,8 4
oceny krytyków
Legendy ringu
powrót do forum filmu Legendy ringu

Ja będę całym sercem za Rocky'm. Żaden film o boksie nie przyniósł więcej emocji a Rocky zawsze
pokazywał żeby walczyć do ostatniego gongu.

Hitek

To że zobaczymy z jednej strony ringu Rocky'ego jest pewne, ale to że naprzeciw niemu wyjdzie LaMotta... chyba nikt w to nie wierzy. Na zwiastunie już widać, że to trochę zadziorny, ale w gruncie rzeczy dobry staruszek, który z przesiąkniętym złością, apodyktycznym wściekłym bykiem ma niewiele wspólnego. Kto wygra? tzw. kto stworzy ciekawszą osobowość, kto pokaże więcej charakteru o to ci chodzi? Jakby to było 20 lat temu to pewnie Bob byłby wyraźnie lepszy, ale ostatnio w jego karierze główną rolę sprawuje mamona, przez co praktycznie nie ma ciekawych ról ( # Being flynn, Pamiętnik ) nie pokazuje swoich wysokich umiejętności ograniczając się do jednego zestawu min, zwłaszcza do sztucznego wykrzywiania mordy.
Jako fan boksu na kogo stawiasz w walce roku?, w sumie oglądam głównie ciężka, ale takiego pojedynku nie omieszkam przegapić. Większość, jak nie wszyscy stawiają na Floyda, ale ja se myślę, że go może Canelo zaskoczyć.

Sparow5

De Niro czysto aktorsko jest lepszy, ale bardziej sentymentalny, emocjonalny jest oczywiście Stallone.

Canelo okazał się jednym z najsłabszych ostatnich przeciwników Floyda. Nie pokazał nic, a remis u jednego sędziego był kontrowersyjny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones