PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=603080}

Legendy ringu

Grudge Match
6,7 19 543
oceny
6,7 10 1 19543
6,8 4
oceny krytyków
Legendy ringu
powrót do forum filmu Legendy ringu

komedia
http://www.filmweb.pl/news/Stallone+vs.+De+Niro.+Szykujcie+si%C4%99+na+boksersk% C4%85+walk%C4%99+emeryt%C3%B3w-85780

Hahah myślisz, że ten film w ogóle powstanie? Panowie Stallone i De Niro już po 60, czyli swoich najlepszych latach. Chociaż oni w latach 70 i 80 byli wielkimi aktorami, nie wykluczam, że w obecnej chwili oni nimi nie są. Ale, żeby emeryci grali w filmie, gdzie grają 20 czy też 30 latkowie, to to już jest lekka przesada :P

ocenił(a) film na 5

horror

użytkownik usunięty
pawel997402

a nie wojenny?

jeśli ma być dramat, to wyjdzie komedia (ale nie komediodramat). więc tak czy siak, komedia.

użytkownik usunięty
Lance_Vance

to wtedy bezsens bo to nie są aktorzy komediowi i film jest już u mnie przegrany

ocenił(a) film na 7

DeNiro grał w komediach, Stallone również obaj świetnie sobie radzili. Nie widzę więc żadnego problemu

użytkownik usunięty
verigut

moim zdaniem tacy aktorzy powinni grać w poważnych filmach a nie robić z siebie jaja

ocenił(a) film na 7

Sztuka aktorstwa polega na umiejętności dostosowania się do każdej roli. Moim zdaniem najgorsze co może przytrafić się aktorowi do zaszufladkowanie go w jednej kategorii. np Jim Carrey, który zazwyczaj gra w komediach w "23" pokazał, że thriller nie stanowi dla niego problemu.

użytkownik usunięty
verigut

nieraz aktor jest stworzony tylko do jednej roli bo w innej nie potrafi

ocenił(a) film na 7

Ale DeNiro i Stallone potrafią i już to udowodnili.

użytkownik usunięty
verigut

według mnie nie

ocenił(a) film na 7

Zobacz "Oscar" albo "Depresję Gangstera" a podejrzewam, że zmienisz zdanie

użytkownik usunięty
verigut

zobacze

użytkownik usunięty
verigut

Ja widziałam i nie uważam, żeby to było tak dobre jak "Rocky" czy "Misja".
Chociaż mogą zagrać wg mnie dobrze w różnych filmach, to Stallone najlepiej radzi sobie w takich jak "Niezniszczalni". A De Niro obecnie w ogóle sobie odpuścił, więc nie wiem czego się po nim spodziewać.
Ale to nic złego, jak aktor gra dobrze tylko pewien typ ról. Chaplin np. przez większość życia grał tylko jedną postać (nawet nie jeden typ), a to chyba najsłynniejszy aktor filmowy w ogóle i nawet nikt nie mówi, że zły. Co najwyżej mógł się komuś nie podobać, ale to rzecz gustu. Tym bardziej, że większość jego filmów jest niema, a ludzie za takimi nie przepadają.

użytkownik usunięty

po prostu dramatyczna komedia :) Aż się boję co to będzie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones