PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107466}

Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń

Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events
7,0 78 852
oceny
7,0 10 1 78852
6,4 17
ocen krytyków
Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń
powrót do forum filmu Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń

Jakiś czas temu na pewnych stronach przeczytałam, że może powstanie 2 część "Serii niefortunnych zdarzeń". Dlatego prędko weszłam na filmweb.pl, aby sprawdzić te informacje, bo tu znajdę wszystko na temat moich ulubionych filmów i ani widu ani słychu... Nic na ten temat, może wy o czymś wiecie... Wypadałoby z ich strony nakręcić kolejną część sagi, bo przecież jeszcze wiele tomów przed nami, ale z drugiej strony przecież 1 część niefortunnych zdarzeń zakończyła się dość dziwnie i mogę śmiało powiedzieć "na dwoje babka wróżyła?, bo niby strasznie poprzekręcane wydarzenia, ale jednak sieroty rozwiązały zagadkę podpalenia rodzinnego domu, lecz Hrabia Olaf uciekł z więzienia i grasuje gdzieś na wolności tak, więc co o tym myśleć i czy powstanie druga a może trzecia i czwarta część tej serii? Piszcie swoje opinie i spostrzeżenia, jak sadzicie?

Madam Capuletti

Madam_Capuletti

Najpierw to ONI mają od nowa nakręcić pierwsze 3 OSOBNE części a nie sprzedawać taki kicz...

Finding_Neverland

Taaa marzenia, aby nakręcili 3 osobne części. Jeżeli powstanie druga część filmu, to na pewno na podstawie kolejnych 2- 3 części. Chociaż ten film dziwnie zakończyli... taki niedosyt pozostał ^^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones