PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107466}

Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń

Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events
7,0 78 852
oceny
7,0 10 1 78852
6,4 17
ocen krytyków
Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń
powrót do forum filmu Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń

Moim zdaniem film był żenujący, beznadziejny i chyba jedyny po którym tak bardzo żałowalem pieniędzy za kino. Film opowiada o dzieciach które przez cały film non stop uciekają przed idiotą.Wg mnie 2/10

ocenił(a) film na 8
papus91

Ten idiota właśnie był the best;) 8/10

ocenił(a) film na 8
papus91

ha! widząc jakie klasyki są wg ciebie "niezłe" pozostaje mi tylko pogratulować "gustu"

film jest swietny!

użytkownik usunięty
papus91

Matko... Rzygać już mi się chce, kiedy widzę kolejnego 16 letniego filmoznawcę. Człowieku, weź patelnię i trzaśnij się w łeb, tak z 40 razy, może po tym zabiegu: po pierwsze następnym razem dowiesz się czegoś o filmie zanim nań pójdziesz; po drugie zaczniesz pisać sensowne komentarze.

ocenił(a) film na 9

Pierwszy raz widziałam ten film ale bardzo mi się spodobał!:) nie uważam aby był dnem wręcz przeciwnie świetnie był zrobiony, podobała mi się gra aktorska a zwłaszcza Jim Carrey:DDD

użytkownik usunięty
papus91

Moim zdaniem film był świetny nie tylko ze względu na grę aktorska, ale także pod względem muzyki (przede wszystkim) oraz scenografii. Przestrzeń czasowa była usytuowana między naszą rzeczywistości a magią, tak jakby pomiędzy. Właśnie biorę się za przeczytanie wszystkich trzynastu tomów, więc się przekonam jak jest przedstawiona historia rodzeństwa Baudlaire z perspektywy autora. A propo tej negatywnej wypowiedzi nie zgodzę się z nią zupełnie, z tego co widziałam to w ulubionych filmach masz ?Gone in Sixty Secondo? jak lubisz filmy tego przekroju a dokładnie kradzież samochodzików to trochę żałosne. Proponuje Tobie ?Fast and the Furious, The? (są tego trzy części), czyli film bez przesłania coś w Twoim stylu tak domniemuję.
Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 8

Sam jesteś dno!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones