PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107466}

Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń

Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events
7,0 78 852
oceny
7,0 10 1 78852
6,4 17
ocen krytyków
Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń
powrót do forum filmu Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń

Marzenie...

ocenił(a) film na 8

Marzy mi się kontynuacja z równie świetną obsadą i w reżyserii...TIMA BURTONA!!

ocenił(a) film na 8
Justyna0810

Ojj tak... Burton by jeszcze bardziej podkrecil atmosfere... Jakkolwiek szanowni panowie od zdjec i montazu musza byc... bo to bylo naprawde genialne.. i juz od pierwszego ujecia filmu wlasciwego. Like it :)

ocenił(a) film na 8
kavla

Brakuje mi troche " tego Burtona" ze Sweeney Todda. Alicja lekko mu się nie udała, myślę że ze względu na ograniczenia wiekowe. Teraz kręci Dark Shadows..zobaczymy co z tego będzie. Ale ekranizacja tych książek ww burtonowskim stylu, to byłoby niesamowite, myślę że popularnością mogło by dorównać serii Harrego Pottera.

użytkownik usunięty
Justyna0810

A według mnie dobrze, że Burton tego nie nakręcił. Mielibyśmy kolejną historię w takim samym stylu, który szczerze mówiąc już mi się przejadł. A tak mamy inną wizję, równie ciekawą, a Carrey o wiele bardziej pasuje na Olafa niż Depp:)

ocenił(a) film na 8

A kto tu mówi o Deepie?

użytkownik usunięty
Justyna0810

Burton zamierzał obsadzić Deppa w roli Olafa i Glenn Close w roli Józefiny.

ocenił(a) film na 8

Cóż..dla mnie obsada z obecnej ekranizacji jest perfekcyjna, tylko jeśli Burton dodałby swojego charakteru byłoby genialnie. A skąd masz takie info o obsadzie i wogóle o tym że Burton przymierzał się do ekranizacji??? Swoją drogą dalej pozostało jeszcze mnóstwo książek z tej seri do ekranizacji, to są świetnie historie, nie rozumiem czemu poprzestali na jednym fimie

użytkownik usunięty
Justyna0810

W ciekawostkach do filmu masz o Burtonie i Deppie. Poprzestali na jednym filmie, bo nie zarobił tyle, ile oczekiwali.

użytkownik usunięty
Justyna0810

Osz kuxfa! To byłoby znakomite połączenie!<3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones