PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=671}
8,1 839 526
ocen
8,1 10 1 839526
8,0 44
oceny krytyków
Leon zawodowiec
powrót do forum filmu Leon zawodowiec

Po takiej ocenie spodziewałem się ambitnego dramatu z wątkiem kryminalnym. Niestety , otrzymałem tylko dobry film. Nie wiem co robi tak wysoko w rankingu. Za dużo w nim fantastyki , nierealności , ale źle się nie oglądało. 7/10.

ocenił(a) film na 10
GTRcreative

Po prostu ten film ma w sobie taką nieopisaną magie, którą albo poczujesz albo przejdziesz wobec niej obojętnie.

johnnyqq

O to to ,właśnie :)

ocenił(a) film na 10
ImMatilda

Matyldo wyjdziesz za mnie ? :P

użytkownik usunięty
GTRcreative

Też nie wiem skąd ten zachwyt nad tym filmem. Moim zdaniem jest po prostu średni i tyle. Jak tysiące innych.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
llama777

Intelektualna ameba :).

ocenił(a) film na 10
GTRcreative

"zachwycenie" Ludzie, nie róbcie (przysłowiowej) wsi.

ocenił(a) film na 7
MishaPl

W co konkretnie pijesz?

ocenił(a) film na 10
GTRcreative

Przede wszystkim klimat, ten film ma niepowtarzalny klimat.
Do tego dochodzą takie pierdoły jak znakomity scenariusz, dialogi, zdjęcia, aktorstwo, muzyka i takie tam

ocenił(a) film na 6
Vertigo_effect

to ja odwrotnie, uważam ze aktorstwo i muzyka były ok, naprawdę to są mocne strony filmu. natomiast scenariusz/dialogi niespecjalnie mi przypadły do gustu. zdjęcia są ok. poprawne i tyle.

ocenił(a) film na 8
GTRcreative

KAŻDY MA SWÓJ GUST, I KAŻDEMU PODOBA SIE CO INNEGO.....

ocenił(a) film na 7
GTRcreative

Troszkę się podpisuję ;p Nastawiłam się na naprawdę dobry film, był z tych co "wstydzę się, bo nie widziałam" ;p więc w końcu nadszedł ten czas :D I początkowo nie byłam zachwycona... im dalej tym bez poprawy... a film długi...no ale pod koniec coś się ruszyło i ostatecznie wyszło 7 :) Na pewo plus dla młodziutkiej Portman :)

ocenił(a) film na 5
GTRcreative

Też nie rozumiem fenomenu tego filmu. Obejrzałam z ciekawości, bo nie jeden raz słyszałam, że jest genialny, klasyka gatunku itp. I poważnie się rozczarowałam. Film dobry, idealny jak nie ma się co robić, ale jakoś sobie nie wyobrażam obejrzeć Leona dwa razy. Raz mi wystarczył.

ocenił(a) film na 6
LenaSickGirl

ja też nie.

ocenił(a) film na 6
GTRcreative

racja dla mnie też za dużo nierealności

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones