PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=91563}

Letnia sukienka

Une robe d'été
6,7 616
ocen
6,7 10 1 616
Letnia sukienka
powrót do forum filmu Letnia sukienka

Une robe d'été

ocenił(a) film na 9

Najczęściej nagradzany krótki metraż utalentowanego Francuza. I chyba bardzo słusznie. Osobiście, jeden z moich ulubionych utworów pana O.
Bardzo świeży, nietuzinkowy, bardzo...optymistyczny.

Wielbicielom twórczości F. Ozona gorąco polecam.

UWAGA: zdecydowanie (!) nie dla moherowych.

ocenił(a) film na 7
nec

No ładnie nec...ładnie;)

nec

Całkiem niezły, rzeczywiście. Zastanawiam się, gdzie można znaleźć pozostałe krótkie i średnie metraże Ozona.

Davus

Małą śmierć, Spójrz na morze i Jednoaktówkę można znaleźć na chomiku, reszty nadal szukam, chętnie obejrzałabym wszystko co nakręcił Ozon, zwłaszcza na Portret rodzinny poluję, to chyba byłoby podobne do jednej ze scen z Sitcomu?

Rioriel

A są z napisami angielskimi? :) Bo do polskich nie mam zaufania, a francuskiego nie znam. :'(
Długie metraże widziałem wszystkie, ale z krótkich tylko to i "X2000".

Davus

Ja osobiście"Małą śmierć" mam i z polskimi i z angielskimi, do "Spójrz na morze" mam angielskie, ale nie sprawdzałam ich jeszcze, bo widziałam to już kiedyś w tv, niestety do "Jednoaktówki" nie mam żadnych i nie wiem czy są dostępne
Za informację czy można gdzieś namierzyć "X2000" byłabym bardzo wdzięczna:-)
aaaa...zapomniałabym-obhasłowałam sobie Ozona....mogę podesłać hasło

Rioriel

"obhasłowałam"? Nie rozumiem, co masz na myśli. :)
Jeśli chodzi o "X2000" to chyba widziałem na youtube, ale nie mam pewności. ;) Jeśli nie tam to może na dailymotion.

Davus

to znaczy,że mam założone hasło na folder z filmami Ozona
dzięki,jutro sobie poszukam:-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones