PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7317}

Liberator 2

Under Siege 2: Dark Territory
6,3 21 252
oceny
6,3 10 1 21252
4,2 4
oceny krytyków
Liberator 2
powrót do forum filmu Liberator 2

Steven pokazał klasę, film podobny trochę do Pasażera z JCVD, ale ta produkcja przyznam, że duzo lepsza. Seagal jeszcze nie gruby w tej produkcji, zaprezentował się fantastycznie. 8/10

ocenił(a) film na 8
AdamBayern01

,,W kuchni na Stevena nie ma mocnych ,,

ocenił(a) film na 8
bradock

No walka finałowa świetna, przynajmniej 10 sekund nie trwała :)

ocenił(a) film na 10
AdamBayern01

Ale film poniósł finansowa klapęa

giovanni50

Film,który miał budżet $55,000,000,a zarobił 105 milionów zielonych nie jest finansową klapą! Nie pisz głupot.

ocenił(a) film na 8
AdamBayern01

Chyba po raz ostatni można zobaczyć Stivka w tylu bezpośrednich scenach walki z pierwszej kamery. Cios w twarz można zamarkować, natomiast nagrywanie ujęć, gdy na pełnej qrwie kręcisz na wszystkie strony gościem za jedną rękę jest niesamowicie niebezpieczne i jak czytałem pare artykułów sceny takie kończyły się uszkodzonym stawem lub złamaniami. Pewnie takiego planu zdjęciowego nikt nie chciał już potem ubezpieczać za grube dolary i zaczęli kombinować i podstawiać dublerów zarówno dla seagala jak i aktorów. Szkoda.

ocenił(a) film na 8
h_pat

Tak jak piszesz, z resztą może by pokazali jakieś odważniejsze sceny, jakby zwiększyli kategorię wiekową(dziś na TVP1 był +16).

ocenił(a) film na 8
AdamBayern01

No właśnie skończyłem oglądać :P A ile razy to już widziałem to nie zlicze :)

ocenił(a) film na 8
h_pat

Ja 1 raz wczoraj, i jestem pod dużym wrażeniem :)

ocenił(a) film na 8
AdamBayern01

Czyli zaliczyłes klasyk Stivena i jeszcze pare tytułów przed tobą :))

ocenił(a) film na 8
h_pat

Nie no, wszystkie z jego lat świetności mam zaliczone ;) 1988-1996

ocenił(a) film na 8
AdamBayern01

A o tym karterze narkotykowym na jamajce? To był wypas.

ocenił(a) film na 8
h_pat

No wiesz, kiedyś Seagal był naprawdę dobry, a teraz to co on prezentuje to tylko jego dawny cień.

AdamBayern01

Dobrze mówisz, ta część jak dla mnie też dużo lepsza i bardziej klimatyczna niż 1. To jest film który oglądam kilka razy do roku, jeden z filmów, które uwielbiałem w dzieciństwie.

użytkownik usunięty
_ENKI_

No i Brenda Bakke

Zgadza się, Brenda zdecydowanie na plus :-)

użytkownik usunięty
_ENKI_

Na dwa plusy. Nawet na trzy. O wiele ladniejsza niz Erika Eleniak.

użytkownik usunięty
AdamBayern01

Jednak wolę pierwsza część, może to głównie za sprawą lepszego czarnego charakteru - Tommy Lee Jones wykonał dobrą robotę. ;)

Ja również

Tommy w roli Strannixa jest mistrzem, ale i Gary Busey Pokazał klasę. Fajny film ;)

ocenił(a) film na 8
AdamBayern01

A to mnie zaskoczyłeś - byłem pewien, że zjedziesz ten film :P Faktycznie bardzo dobry, ja go w zasadzie stawiam na równi z jedynką. No i wiadomo, Stefan w formie, kasa na film była, dużo fajnych akcji i ta dupcia w roli jego siostrzenicy - mniam ;) Na minus mogę dać tylko tyle, że Steven nie ma tu doczepionego kucyka, buehehe ;)

No a obecnie niestety, Seagal już nic dobrego nie nakręci a przynajmniej nie w roli głównej.

ocenił(a) film na 8
Lizmak

No wiesz, przede wszystkim Łukaszu zapamiętaj sobie to, że ja lubię zaskakiwać. 2 część mi się bardziej podobała od 1, było moim zdaniem więcej akcji, lepsza walka końcowa w kuchni, oraz niesamowita scena jak Steven wyskakuje z zawalającego się pociągu na drabinkę helikoptera, z wielkiego płonącego ognia. Dla mnie 8/10 - jeden z najlepszych filmów Seagala.

ocenił(a) film na 8
Lizmak

Ja to sobie myślę, że na koniec kariery chciałbym go zobaczyć w roli bad guy, takiego co rządzi miastem, takiego co szczy na policje i na wszystkich wokół. A on ciągle komandosa struga i hiroesa.

ocenił(a) film na 8
h_pat

Możliwe, że w EX3 zagra kogoś takiego :) Pozostaje czekać na jakieś konkretne informacje :)

Lizmak

Ta jego siostrzenicz była dla mnie wkurzająca przez cały film.

ocenił(a) film na 7
AdamBayern01

Zgadzam Sie powszechnie uważano ze 1 jest lepsza 2 ja jej do niedawna wogóle nie widziałem a 2 już kilkanaście razy oglądałem i mi się podoba jeden z ostatnich filmów seagala naprawdę dobrych nie był jeszcze gruby seagal fajnie rozprawia się z ekipa Penna walka w kuchni bardzo dobra możne krotka ale warto akcja na wysokim poziomie dla fanów obowiązek i teksty sa ekstra w kuchni jestem nie do pobicia czy casey fuc... ryback :):):): jak dla mnie to ostatni film bardzo dobry z tym panem

ocenił(a) film na 9
hatebreed_filmaniak

Dziś "Liberator 2" to zdecydowanie jeden z najlepszych filmów akcji lat 90, który z przyjemnością ogląda się i obecnie; Seagal jest tu w formie, demonstrując nam pełen wachlarz swoich możliwości, zwieńczony kapitalną walką z Pennem pod koniec filmu. Swoją drogą Penna zawsze uważałem za najbardziej wymagającego wroga ze wszystkich filmów Stevena (nawet ciut wyżej niż Richiego Madano).

ocenił(a) film na 10
AdamBayern01

Nie lubię porównywać,ale pasażer z JCVD to również bardzo dobry film.

aza_0_9_z_

Mnie też się go lepiej oglądało szkoda mogli w tej część Tommy Lee Jonesa dać pasował by lepiej .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones