PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=859126}

Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera

Zack Snyder's Justice League
6,9 33 814
ocen
6,9 10 1 33814
4,8 23
oceny krytyków
Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera
powrót do forum filmu Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera

Witam, czy ktoś potrafi mi wytłumaczyć czy to całkiem nowy film, raz jeszcze aktorzy przebierali s za superbohaterów i kręcono kolejne sceny na podstawie scenariusza z 2017 czy tylko dodali sceny z 2017 które były wycięte i podkolorowali obraz ?1 Z góry dzięki za info

zioda

Z tego co mi wiadomo to to 2 czyli dodano sceny, które poprzednio wyrzucono, przerobiono co się da w komputrze i zmienili kolory. Możliwe, że to wystarczyło aby uratować ten film....

Lailonn

Witam, miałeś rację, dzisiaj obejrzałem, 4 h ..... dodali wycięte sceny i przez to film był lepiej zrozumiały, kleiły s wydarzenia i opis bohaterów, zmienili kolory i to wszystko, jak dla mnie za długi ... ze względu na dodane sceny edycja 2021 bardziej mi s podobała niż ta z 2017 jednak spodziewałem s coś nowego i s zawiodłem. Fabuła ta sama od początku do końca. Jak ktoś widział ten wcześniejszy to nie polecam nowego...po co .... jeśli nie widział to polecam , pozdrawiam

zioda

Jako, że oceniam 0/1 filmy to musiałem przyznać tej wersji ocenę pozytywną podczas gdy pierwowzór był straszny.

To dalej daleki od ideału film ale nie jest już taki straszny jak nowa WW :d

Lailonn

nowa WW jest o niczym.... mogli sobie darować i nikt by na tym nie stracił....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones