PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=859126}

Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera

Zack Snyder's Justice League
6,9 33 830
ocen
6,9 10 1 33830
4,8 23
oceny krytyków
Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera
powrót do forum filmu Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera

Tak jak w opisie, po komentarzach i hypie na to spodziewałem sie jakoś dużo lepszego wykonania choć i tak jest lepiej...

1. Pierwsze 2h z 4 (jak dla mnie można było to skrócić jeszcze o przynajmniej pół godzinki, no ale takie są wersje reżyserskie) - dla mnie osobiście nudnawe, niby przedstawienie postaci i wprowadzenie do wszystkiego ale szczerze mówiąc chyba dwa razy mi się przysneło na kilka minut xD,

2. Do tego nie równomierne ukazane postaci - flash wprowadzenia dostał jakieś 5min a cyborg chyba z pół godziny bite ( i tu bym to np skrócił)...

3. Film zaczął się dla mnie rozkręcać po wybudzeniu supermena który jak dla mnie w czarnym wdzianku wyglądał tragicznie i nie jak ikona z wcześniejszych wersji, no ale to tylko moje zdanie.

4. Muzyka podczas niektórych scen była na moje ucho tak źle dobrana że głowa mała... (norweskie śpiewanie wieśniaków po rozmowie batka z aquamanem - kolejne kilka minut do skrócenia), albo jak aquaman idzie wśród sztormu i leci zupełnie nie pasująca do tej sceny muzyka - w starszej wersji muzyka była duzo lepiej dopasowana...

5. Fajne zakończenie dodatkowe :) (sen o supermanie, wprowadzenie jokera - był to Jared Leto?? Bo wg mnie Jared to najlepiej spasowany psycho joker :D - no i przylot marsjanina po którym sam skomentowałem to "no, może jak się snyder pozbiera to pomoże to rozkulać i kontynuują ligę" aczkolwiek do marvela moim zdaniem im sporo brakuje..

całość filmu ogólnie na 7,5 bym ocenił no może 8. Nie sądziłem że to powiem ale szkoda że nie zrobili tego w dwóch częściach albo wersji serialowej (podział na epizody).

ocenił(a) film na 7
tomkad1994

a no i irytowała mnie ciągle "buforująca się" zbroja steppenwolfa czy jak mu tam xD po co ona się cały czas ruszała xD ??

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones