PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=803179}

Lighthouse

The Lighthouse
7,5 64 245
ocen
7,5 10 1 64245
8,1 52
oceny krytyków
Lighthouse
powrót do forum filmu Lighthouse

Oddalenie

ocenił(a) film na 9

Wymarzone role dla aktorów i otwarte dla widza drzwi do interpretacji. Pattinson, który ma za sobą rolę gogusiów, pięknisiów, od czasu do czasu próbujący zabrudzić puder na swej ogolonej twarzy w końcu pokazał umiejętności. Mimo wysokich not z mojej strony i niewątpliwie najlepszej roli w swoim życiu przebił go stary wyga Willem Dafoe, którego jak widać czas się nie ima i wyżynami w tym filmie nawiązał do najlepszych ról z przeszłości. Film generalnie jest ciekawy, pełen skrytek, znaków zapytania i braku oczywistości. Niby fabuła jest jasna dwóch gości zamkniętych na małej wyspie dostaje świra, ale im głębiej wchodzimy w film zadajemy sobie coraz więcej pytań wątpiąc w końcu w samo istnienia Thomasa Wake.

Gibon_Szybkoreki

Widać że z rolami Pattinsona jesteś jakieś 5 lat do tyłu. Nie ma większej nudy niż zaczynanie pisać o nim w kontekście jego ładnej buźki. Zmień tą zdartą płytę.

ocenił(a) film na 9
whitestripes_333

Nie jestem fanem tego aktora, nie śledzę każdego filmu z nim, ot co się nawinie czasem to obejrzę. Z ostatnich 5 lat obejrzałem z nim 5 filmów. Bardzo mi się podobał w wyżej wymienionym oraz pokazał się całkiem nieźle w "Królu". Tyle w temacie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones