PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=303642}

Lisiczka

Kogitsune Heren
8,1 706
ocen
8,1 10 1 706
Lisiczka
powrót do forum filmu Lisiczka

jaki kiedykolwiek oglądałam. jak rzadko płaczę na filmach, tak ten - przepłakałam niemalże cały. coś nieprawdopodobnego...

ocenił(a) film na 10
mounteverest

Tak, pare lat temu 1.5dnia przelezane w łozku ze łzami w oczach przez ten film...Swietny jest,ale niestety daje go do półki z napisem "NIE ZOBACZE NIGDY WIECEJ." Koniec lez,musze unikac takich filmow ^^

Isabel_Evans

Spokojnie, to tylko film! Cały ten dramat nie dzieje się naprawdę! Poza tym dzięki za opinie, chętnie sobie go obejrzę :)

ocenił(a) film na 8
trancefan1986

latwo mowic;) film godny polecenia, bardzo cieply, madry, wzruszajacy; do mnie taki argument niestety nie dociera, zawsze jak widze cos wzruszajacego w filmie, to mysle "to tylko film, ale w podobnej sytuacji do tej na ekranie sa setki osob w tej chwili";)

ocenił(a) film na 10
Oleandra91

smiesne bo tez taki mam mysli, ze w gole luzi placanad fikcja a potem sa oojetni w irl. Nie ze mowieze ktos tu. Ale i tak daje sie sobie poplakac z swiadomoscia ze to film. Mnie tylko zastaanwia co oni robili lisku jak mial te napady meczyli gojakos? Tak irl ta ekipa. Podejrzane ogoolnie

ocenił(a) film na 10
mounteverest

Film jest bardzo dobry !!! ale nie da się na nim nie popłakać !! nie widziałem nic bardziej wzruszającego!!! ;(

użytkownik usunięty
arni_92

http://www.filmweb.pl/film/Czarny+ksi%C4%85%C5%BC%C4%99-1994-4211

ocenił(a) film na 10
mounteverest

Rzeczywiście bardzo poruszający. Polecam również "Biały Bim, Czarne Ucho"

ocenił(a) film na 10
mounteverest

Ja ten film pierwszy raz widziałam mając 12 lat. Dodajmy że jestem strasznie zakochana w zwierzętach i wzruszają mnie 100000 razy bardziej niż ludzie, dlatego po tym filmie przepłakałam praktycznie tydzień.

ocenił(a) film na 10
mounteverest

Dokładnie. Również rzadko zdarza mi się płakać, a tu jednak... nie mogłam się powstrzymać. Piękny film!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones