PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=585}

List w butelce

Message in a Bottle
7,1 54 933
oceny
7,1 10 1 54933
5,4 5
ocen krytyków
List w butelce
powrót do forum filmu List w butelce

..książka. Film naprawdę mi się podobał, ale książka o wiele bardziej.Filmie to wszyskto takie poskracane powyrywane ni stąd ni stamtąd. I ta końcówka filmu [uwaga spamxD] w jaki sposób zginąl Garret jest nieco inna niż w książce, ta w książce podobała mi się bardziej wiele scen z książki brakowało mi w filmie a zwłaszcza tej zmienionej końcówki i tym jak Garret biegł za samochodem czego w filmie nie było. Mimo że film różni się trochę od książki to jest bardzo przyjemny i fajnie się go ogląda i także wzrusza. Ode mnie 9/10

Elvis007

Tyle razy oglądałam i płakałam na tym filmie, a nie wiedziałam, że jest na podstawie książki! aż mi głupio;) film polecam romantykom, a raczej romantyczkom, bo nie znalazłam faceta, który chciałby obejrzeć ze mną ten film :/ 9/10

anmosek

nie dawno czytałam tę książkę to "Ocean miłości" - Nicholas Sparks. Polecam.

lisica24

Ocean miłości? Skąd Ci się to wzięło? Książka nazywa się tak samo jak i film.

Louise92

przypadkowo ostatnio trafilam na "ocean miłości" i tersc ksiazki zgadza sie z filmem nawet glowni bohaterowie sie nazywali tak samo. mysle, ze nie jest to przypadek.

lisica24

To poszukaj tez w necie ;).

Louise92

Ocean miłsci i list w butelce to ta sama książka, która istnieje pod dwoma tytułami poczytaj troche to sie dowiesz.Pozdrawiam cieplutko:)

lisica24

Możliwe, że masz rację, a ja nie widziałam takowego tytułu ;). W takim razie zwracam honor :D :)

Elvis007

Zgadzam się z Tobą. Powszechnie wiadome jest, że film od książki różnić się będzie, ale szczerze... nie przypuszczałam, że aż tak bardzo. Niemniej jednak Robin Wright, jako Theresa oraz Paul Newman w roli Dodge'a są świetnie dobrani. Gorzej wygląda to z postacią Garreta, w którą wcielił się Kevin Costner - jakoś nie pasuje mi do tej roli, za stary.

ocenił(a) film na 6
julCia69

Ja też uważam że film za bardzo odbiega od książki, bardzo dużo scen zostało zmienionych, a uważam że w książce zostały one przedstawione o wiele lepiej.

ocenił(a) film na 7
julCia69

Jak dla mnie to Costner pasuje do roli Garreta

Elvis007

poważnie? dla mnie ten film jest żenująco nudny i jedynie zniechęca do przeczytania genialnej książki Sparksa. 3 dałam właściwie z sentymentu do historii.

Elvis007

W takim razie muszę przeczytać książkę. Tylko co to za czytanie, skoro obejrzało się już film? A tak na przyszłość: chodziło Ci chyba o słowo ''spoiler'', a nie ''spam''. :)

ocenił(a) film na 8
JustFurious

Tak właśnie oto słowo mi chodziło coś mi sie musiało pomieszać xD Polecam jednak przeczytać książkę, zdaża się tak że jak obejrzysz film to książki Ci się już nie chce bo znasz fabułę i nie ma zaskoczenia. Ale nie dokońca tak jest w każdym filmie czegoś brakuje, czegoś co było w książce i to czegoś nawet ważnego, a już zwłaszcza w tym filmie, jest dużo różnic. Strasznie pozmieniali, oczywiście trzymają się mniej więcej tej fabuły ale i tak pododawali w filmie bohaterów którzy w książce nie występują. Jeśli film Ci się podobał to książką będziesz zachwycona. A listy w książce są bardziej romantyczne niż w filmie :]

ocenił(a) film na 6
Elvis007

TAk listy w książce bardziej poruszające były, w filmie bardziej zmienione na gorsze, a i co do liczby listow w ksiazce napisal bardzo duzo w tym 3 znalezione przez Teresębyły napsane przez Garetta a w filmie twierdzil ze napisal tylko 2

Elvis007

Film mi się podobał, ale jednak książka wywarła na mnie większy efekt.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones