PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=585}

List w butelce

Message in a Bottle
7,1 54 933
oceny
7,1 10 1 54933
5,4 5
ocen krytyków
List w butelce
powrót do forum filmu List w butelce

Każdy tekst scenariusza był chyba wyjęty z the best of moda na sukces, te wszystkie refleksje na temat życia,przeznaczenia, miłości, o rany!!!! A nie myślcie że ogólnie tym pogardzam, bo jestem dziewczyną i przepadam za rzewnymi historiami miłosnymi, ale zbioru takiego kiczu jeszcze nie widziałam!

Wystarczy chyba: znają się 2 dni, ona u niego nocuje (czemu?;/), przycvhodzi do niego w nocy i wpycha się do łóżka z tekstem: przyszłam się tylko przytulić, a on ją wpuszcza i leżą sobie tuląc się! = esencja tego filmu.

A wiecie co jest najlepsze?

pogardzam sobą, ale oglądałam ten film już 2 raz... i pewnie nie ostatni ;)

to smutne ale podobało mi się! mimo że cały czas silił mi się usta uśmiech z tych -ale żal- (nawet gdy on, doświadczony żeglarz, ginął pośród fale kiedy już mieli być razem - co za cudowny precedens), prZyjemnie mi się oglądalo ;P

ocenił(a) film na 7
Mrs_Obi_Wan_Kenobi

Może niektóre aspekty filmu są "naciągane", ale nie można temu filmowi odmówić tego, że jakoś przejmuje, zapada w pamięć, porusza. Nie jest to jakiś zwykły ckliwy chłam, takich sama nie trawię, a ten film za każdym razem oglądam z przyjemnością.

Jeśli chodzi o poruszone przez Ciebie momenty w filmie, wiążą się one z głębszymi uczuciami dwojga zranionych, spragnionych miłości i czułości ludzi. Nie jest przecież tak, jak to (swoją drogą, dosyć głupio i niesmacznie) określiłaś, że ona "wpycha mu się do łóżka" itd. Nie mówiąc już o tym, że oni potem, po długim czasie, wciąż szamoczą się ze swoimi uczuciami i właściwie nie ma żadnego szczęśliwego zakończenia. Cały film ogląda się bardziej z poczuciem smutku, żalu, współczucia, a nie błogiego rozrzewnienia, wpierdzielając przy tym popcorn i dłubiąc w nosie.

Niektórzy ludzie niestety tacy są. Za "fajni", za "poważni" dla samych siebie. Do tego stopnia, że trudno im się przyznać do tego, że zwyczajnie spodobało im się "romansidło". Chociaż ja tego filmu w takie ramy bym nie upchnęła.

Swoją drogą, Costner genialny :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones