PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1211}

Lista Schindlera

Schindler's List
8,4 369 126
ocen
8,4 10 1 369126
7,9 34
oceny krytyków
Lista Schindlera
powrót do forum filmu Lista Schindlera

Przeglądając forum w kilku tematach natknąłem się że wiele osób podważa Oscara dla Tommy Lee Jones za rolę w Ściganym pisząc że jego laureatem powinien być Ralph Fiennes. Powiem wam tyle, Fiennes w tym filmie nieźle zagrał ale Tommy Lee był perfekcyjny. Oskar trafił we właściwe ręce.

użytkownik usunięty
Znawca_Kina_Akcji

znawco Oscar dla TMJ był jedną z największych pomyłek oscarowych w historii

HAHAHAHAHAHAHAHAHA

użytkownik usunięty
Znawca_Kina_Akcji

może i HAHAHAHA ale to prawda

nie prawda

ocenił(a) film na 10
wsrh666

Moim zdaniem T Lee był świetny w "Ściganym" ale Finnes w "Liście" był rewelacyjny, nie mam co do tego żadnych wątpliwości. Moje zdanie.

ocenił(a) film na 9
Znawca_Kina_Akcji

W 94 roku było według mnie bardzo wyrównanie genialne role fienneasa malkovicha i jones i tez swietna w sumie di caprio i ciezko wybrac ta jedna najlepszą krytycy wybrali jonesa który był swietny i napewno nienazwał bym tego oscara pomyłką choć osobiscie wydaje mi sie ze bardziej na tego oscara zasluzył fienneas bo genialnie odwzorował postac historyczną a nie fikcyjnego bohatera no i ze wzgledu na film czyli liste schindlera jeden z najbardziej przełomowych filmów w historii hollywood.

ocenił(a) film na 10
Znawca_Kina_Akcji

Moim zdaniem jednak pomyłka. Jones był co prawda świetny w swej roli, ale konkurencję miał zabójczą, chyba najlepszy zestaw dekady w tej kategorii. Ja dałbym tego Oscara Fiennesowi właśnie, ew. Postlethwaite'owi.

Znawca_Kina_Akcji

Spoko tylko czemu o tym piszesz pod Listą Schindlera, a nie w Ściganym lub TLJ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones