PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=302429}

Listy z Iwo Jimy

Letters from Iwo Jima
7,6 35 920
ocen
7,6 10 1 35920
6,8 12
ocen krytyków
Listy z Iwo Jimy
powrót do forum filmu Listy z Iwo Jimy

Ci, którzy chcieliby zobaczyć Listy z Iwo Jimy przed rozdaniem Oscarów to informuję, że ma się odbyć maraton Oscarowy w sieci kin Cinema City w najbliższą sobotę i ten film na tym maratonie będzie wyświetlany:)

Rafalek89

bardzo ciekawie sie zapowiada :)

OSCARy sa w nocy z niedzieli na poniedzialek prawda ???

lukdos

Tak, czyli maraton jest noc wcześniej. Tylko jednak wolałbym gdyby film był pokazywany normalnie, jakieś pokazy przedpremierowe, a tak na maratonie będę musiał zobaczyć też 2 inne filmy, które już widziałem, a cena 30 zł, tak więc nie tak mało. No, ale się właśnie zastanawiam czy pójść, bo to chyba jedyna okazja żeby obejrzećten film przez rozdaniem Oscarów.

ocenił(a) film na 9
Rafalek89

Dokładnie, mam ten sam problem - pozostałe filmy widziałem, więc muszę dać prawie 30zł za jedyne Listy, po których wyjdę, bo ani Królowej ani Diamentu nie mam ochoty oglądać po raz kolejny. I znowu ludzie zarabiają kasę na tym zacofaniu i miłości innych do kina, wyć się nawet już nie chce

ocenił(a) film na 4
Slayer

jesli listy z iwo jimy beda pierwszym filmem ktory bedzie wyswietlany to raczej bez problemu bo mozna po prostu po nim wyjsc..gorzej jak bedzie ostatni.ja na szczescie (?) nie widzialam jeszcze zadnego z filmow ktory ma byc wyswietlany na maratonie (babel,krwawy diament i wlasnie listy..) wiec bez namyslu bilet kupilam :)

ocenił(a) film na 9
mota

tak, ale bilet muszę kupić na wszystkie trzy - hura!

ocenił(a) film na 4
Slayer

i co warto było? do mnie film raczej nie trafił.

ocenił(a) film na 9
mota

mnie sie bardzo podobał, nie żałuję. Świetny pomysł, świetny Watanabe - pierwszy z wielkiej piątki filmów, który mi się naprawdę bardzo podobał

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones