PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=664469}
5,6 7 761
ocen
5,6 10 1 7761
4,6 14
ocen krytyków
Lost River
powrót do forum filmu Lost River

Ktoś wie czy ten film można gdzieś obejrzeć?

Choleryczkaa

Właśnie pojawiła sie informacja, że nie będzie pokazywany w kinach - po słabych recenzjach w Cannes nikt nie podjął się dystrybucji... Od kwietnia będzie dostępny na DVD/Blueray
http://www.canalplus.pl/film/news-film-ryana-goslinga-nie-trafi-do-kin_643022

ACCb

Dziękuję za informację :) Szkoda, że taka ona zła... A tak na ten film czekałam... Cholera! Matta chciałam na dużym ekranie w końcu zobaczyć...
No cóż, pozostaje czekać do kwietnia.... :)

Choleryczkaa

Szkoda, to prawda, trzymałam kciuki za Matta. Ciekawe, co poszło tak bardzo nie tak...

ACCb

Też mnie to zastanawia... Jak można zrobić tak zły film, ze nikt go nie chce wziąć pod swoje skrzydła i wypromować?

ocenił(a) film na 6
Choleryczkaa

Od dzis dostępny w apple iTunes store

sebastian0308

Dziękuję za informację!!! :D

ocenił(a) film na 6
Choleryczkaa

Prosze bardzo pozdrawiam :)

sebastian0308

Btw. widziałam, że już widziałeś ten film, można wiedzieć co uważasz? Jak Twoim zdaniem Matt wypadł? :)

ocenił(a) film na 6
Choleryczkaa

Film zdecydowanie nie dla wszystkich z niesamowitym klimatem I soundtrackiem.Mimo ze opinie sa podzielone ,jak dla mnie bardzo dobry start Goslinga:) Matt jako "bad guy" calkiem niezle :)

sebastian0308

Mam nadzieję, że będę miała podobne odczucia ^^ Boję się trochę, że może być stypa, bo nie przepadam za Goslingiem... Obejrzałam Miłość Larsa z nim w roli głównej i obawiam się, że jako reżyser też wypadnie nie tak jakbym tego oczekiwała. Jakby co to zawsze mogę liczyć na to, że Matt nadrobi ^^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones