PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=664469}
5,6 7 761
ocen
5,6 10 1 7761
4,6 14
ocen krytyków
Lost River
powrót do forum filmu Lost River

o czym

ocenił(a) film na 5

Wg miesięcznika Film (marzec '13) będzie to film o matce dwójki dzieci (Christina Hendricks),
pracownicy nocnego klubu, która trafiła do ukrytego świata po tym, gdy jej syn odkrywa drogę
prowadzącą do podwodnego miasta.

Pirat_z_Karaibow

Mwahaha.

Przepraszam, ale opis jest dziwny ;p.

Tak czy siak, czekam na ten film :) Dla Ronan :)

milenkamilenka

Rowniez czekam z niecierpliwoscia, tyle, ze dla Matta:)

green_tea91

Hm, nie widziałam tego pana nigdy na dużym ekranie, mówiąc szczerze, w ogóle gościa nie kojarzę :D

milenkamilenka

Nie gral jak na razie w wielu produkcjach, ale aktorem jest fantastycznym. Najbardziej znany jak na razie jest z roli Doktora w serialu Doctor Who, za ktora dostal nominacje do nagrody BAFTA. Osobiscie licze na to, ze tym filmem uda mu sie jeszcze bardziej wybic bo naprawde jest znakomity i zasluguje na wieksza rozpoznawalnosc.

green_tea91

Może się przekonam - zobaczę :D

green_tea91

No jasne! Ja czekam na ten film tylko ze względu na Matt'a ;> Miejmy nadzieje, że jak on się ogolił to nie będzie w roli jakiegoś żula czy bandziora. Nie mogę się doczekać! ;D

ocenił(a) film na 5
Pirat_z_Karaibow

Podwodne miasto ma być utopią, matka ma przebywać w przestępczym podziemiu, a całość ma być zrealizowana w konwencji neo-noir. Brzmi świetnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones