PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=666170}
7,4 167 959
ocen
7,4 10 1 167959
6,3 10
ocen krytyków
Love, Rosie
powrót do forum filmu Love, Rosie

Moim zdaniem

ocenił(a) film na 9

Jak dla mnie najlepsza komedia romantyczna jaką obejrzałem. Pośród horrorów, filmów akcji czy psychologicznych lubię czasami znaleźć miejsce na jakąś fajną komedię , czy to romantyczną czy zwykłą. Najczęściej podchodzę do nich jako do filmu totalnie nieprawdopodobnego, z ciągnącymi się romansami między wnuczką cioci koleżanki, a wnuczkiem kuzyna babci. Aaa no i oczywiście happy end must be ;) I zawsze denerwowała mnie ta przewidywalność i świadomość, że na końcu i tak będzie to samo. Do tego okropny i denerwujący angielski akcent, od którego mam ciarki ;/
A tutaj proszę...oglądałem jak wpatrzony w obraz ;) Serio, przez cały film czułem jakąś więź zarówno z Alexem i Rosie. Chciałem wiedzieć jak to się skończy, mimo iż wiedziałem że będzie happy end, którego tak nie lubię. Ale miałem to gdzieś i zupełnie mi to nie przeszkadzało. Fajnie czasami jest poczuć, że film autentycznie cię wciąga ;D Super historyjka o parze przyjaciół, którzy od zawsze się kochają ale o tym nie wiedzą.
Podsumowując : Nie będę pisał o grze aktorskiej, muzyce, zajebistym klimacie i o tym czy warto czy nie. Wcześniejsze słowa chyba mówią wszystko ;)

ocenił(a) film na 7
Wezzy

Wnioskując po twojej wypowiedzi spodobał by Ci się ,,W blasku nocy". Polecam gorąco choć niektórzy mówią że ,,Dla gimbusków". Nie powiem myślałem potem długo o tym filmie :;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones