PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=136704}

Ludzkie dzieci

Children of Men
6,9 84 948
ocen
6,9 10 1 84948
7,5 28
ocen krytyków
Ludzkie dzieci
powrót do forum filmu Ludzkie dzieci

Zieeeeew.

ocenił(a) film na 4

Ponieważ tylko to jedno słowo wystarczy do określenia mojej oceny użyłem go.

ocenił(a) film na 9
percas

Jestem człowiekiem tolerancyjnym, ale takiego dowcipu jak wypowiedzi i oceny kogoś pod nickiem Percas, nie przetrzymam. Tak od dłuższego czasu się zastanawiam, co za ludzie celowo zaniżają oceny filmów genialnych i nie mówie tu o "Ludzkich dzieciach", ale o filmach Kubricka, czy Coppoli i przypadkiem wpadam na człowieka który daje sobie rękę odciąć nie oglądał ani jednego filmu z tej klasyki, którą ocenił na 1. Dla równowagi wystawił ciekawe noty filmom kategorii D i gniotom kina akcji (człowieku jak jesteś fanem gatunku to z nieodpartym zachwytem podam ci kilkanaście tytułów kina akcji na jakimś poziomie). Sorry, ale jak widze jak ktoś gnoi Ojca Chrzestnego, Amadeusza, Lśnienie (wogóle dużą część Kubricka), Lot nad kukułczym, Dawno temu w ameryce, Chłopaków z ferajny, a nawet Podwójne życie Weroniki i Człowieka z marmuru (i całą górę innych arcydzieł),a wyżej ceni monumentalene kino typu Twarda sztuka, Detonator, Bibliotekarz: Tajemnica Włóczni, Za królową i ojczyznę, czy Rajdersi i do tego powtarza w każdym post'cie że jest wymagającym kinomanem to uważam, że wielu ludzi powinno mieć całkowity zakaz wejścia do jakiegokolwiek budynku na którym widnieje napis "KINO".
Mam do ciebie tylko jedną prośbę, zastanów się po co ci fora filmowe, po co ci marnowanie czasu na wdawanie sie w rozprawy nad kinem, jak ty wiesz wszystko lepiej. Więc siadaj przed swoim wielkim 48" telewizorem i Cyfrą Plus nie obrażając tysięcy ludzi na tym forum, głosujących na dobre filmy, generujące tym dobrym filmom dobry ranking, tak aby ktoś kto chce zaczerpnąć jakiejs opinii o filmie mógł się kierować rankingiem osób którzy ten film wcześniej widzieli!!! Przez takie krytykanctwo - mnóstwo filmów ma zaniżoną ocenę, a tak opiniotwórczy portal powoduje, że ci ludzie nie mają często szansy dobrnąć - przez krzywdzące opinie - do wielu godnych ich uwagi pozycji!!!

ocenił(a) film na 9
percas

Idź po trzecią dawkę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones