PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=870452}

Meander

Méandre
4,9 973
oceny
4,9 10 1 973
Méandre
powrót do forum filmu Méandre

Bohaterka cierpi. Pada ofiarą. Zostaje uratowana i poddana próbie. Meandruje. Odnajduje zagubiony sens życia – chodzi o siedzenie przy wodospadzie, a ponieważ to SF, wodospad szumi na innej planecie. Metafora. „W labiryncie ludzkich spraw / Zagubieni ty i ja / Odnajdziemy światło dnia / Na przekór nocy...”

a nocnej jezdzie o podobnym bzdurnym scenariuszu dalas az 5 ;), co prawda widzialas wersje zoltkowa bo ja chlamerykanska i szczerze stracony czas, totez dzieki za ostrzezenie na temat tej watpliwej produkcji

ocenił(a) film na 7

Nie rozumiem. Z twoich ocen wynika że nie lubisz horrorów. To po co je oglądasz? Ja nie lubię romansideł i nie męcze sie godzinami żeby je oglądać tylko po to żeby dać i tak jedynkę. Szkoda mojego cennego czasu na filmy ktorych nie lubię.

użytkownik usunięty
diavolo0801

Rozumiem. Z Twojego komentarza wynika, że nie rozumiesz i robisz wszystko, żeby tak właśnie zostało. Lubię horrory i często męczę się godzinami, oglądając tylko po to, żeby się przekonać, co czasem dokumentuję. Tobie szkoda czasu na oglądanie romansideł, a mnie na tłumaczenia ludziom, którzy nie rozumieją, że Filmweb nie musi być ściekiem. Ty możesz nie rozumieć, a ja oglądać na co mam ochotę, bo to mój czas.

ocenił(a) film na 7

Nie rozsmieszaj mnie. Jak mozesz mówic ze lubisz horrory jak góra 3 im dajesz. Sam sobie ocenami zaprzeczasz

użytkownik usunięty
diavolo0801

Mogę tak mówić, bo je lubię. Twoje niezrozumienie mi nie przeszkadza. Po prostu nie zawracaj tym sobie głowy. Mnie Twoje oceny nie interesują i to powinno tu ładnie zagrać w obie strony, ale z jakiegoś powodu nie gra. Może spróbuj się skupić na własnych wyborach, to unikniesz przykrych zaskoczeń. Proszę, nie pisz do mnie więcej.

ocenił(a) film na 7

Moge bo je lubie i koniec i to jest twoja odpowiedz. Któremu horrorowi dałes 10, 9, 8? Jak znajdziesz takich kilka to mozna powiedziec ze je lubisz.

użytkownik usunięty
diavolo0801

To Twoja subiektywna opinia, do której masz prawo, jednak, jak sam przyznajesz, oparta na niezrozumieniu. Nie zależy mi, żebyś mnie rozumiał, dlatego niczego nie muszę tłumaczyć. Nie oglądam filmów i nie oceniam ich ze względu na Twoją akceptację lub jej brak. Oglądam i oceniam, bo lubię i to Ci się wcale nie musi podobać. Napisz do administracji portalu i poproś, żeby mi zabronili wystawiać oceny horrorom, bo Twoim zdaniem ich nie lubię i wobec tego nie powinnam ich oceniać. Daj znać, jak już dostaniesz odpowiedź, bo to na pewno będzie ciekawsza wymiana zdań niż to tutaj. Póki co, daj mi spokój i nie nudź więcej.

ocenił(a) film na 7

No tak niczego innego sie nie spodziewałam :-D

użytkownik usunięty
diavolo0801

Wobec tego dostałaś dokładnie to, czego chciałaś. Zadbałaś o siebie - satysfakcja gwarantowana. Bye.

ocenił(a) film na 7

Dokładnie dostałam to co oczekiwałam ponieważ nie spodziewałam się z tobą rozmowy na poziomie. Bye

diavolo0801

O masz rację przeglądałem oceny tej osoby odnośnie filmów a szczególnie horror to jest dramat i tragedia, ona mówi że się zna na horrorach dobry QR.A żart.

ocenił(a) film na 2

straszny gniot

ocenił(a) film na 6

spoiler matołku

Spoiler!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones