Film

Dolphin Tale

2011 1 godz. 52 min.
7,0 4 018
ocen
7,0 10 1 4018
1 301
chce zobaczyć
{"id":"593382","linkUrl":"/film/M%C3%B3j+przyjaciel+Delfin+3D-2011-593382","alt":"Mój przyjaciel Delfin 3D","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/33/82/593382/7425029.2.jpg"}
W parku wodnym młody chłopiec przywiązuje się do delfina, który jest pozbawiony płetwy. Miejscowy naukowiec postanawia stworzyć dla zwierzęcia protezę.
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić

Film „Dolphin Tale” jest opartą na faktach rodzinną opowieścią o Winter, młodej samicy delfina, która straciła płetwę w pułapce na kraby, oraz Sawyerze, introwertycznym jedenastolatku, który zaprzyjaźnia się z Winter. Sawyer spotyka uratowanego delfina w Clearwater Marine Aquarium, morskim centrum rehabilitacji. Chłopiec namawiaFilm „Dolphin Tale” jest opartą na faktach rodzinną opowieścią o Winter, młodej samicy delfina, która straciła płetwę w pułapce na kraby, oraz Sawyerze, introwertycznym jedenastolatku, który zaprzyjaźnia się z Winter. Sawyer spotyka uratowanego delfina w Clearwater Marine Aquarium, morskim centrum rehabilitacji. Chłopiec namawia przyjaciół i rodzinę, by ratować Winter. Przekonuje nowatorskiego lekarza do stworzenia sztucznej płetwy, dzięki której delfin będzie znowu pływać. Winter zagrała w filmie samą siebie.

boxoffice
$95 404 397 na świecie
$72 286 779 w USA
$23 117 618 poza USA
budżet
$37 000 000
studio
Alcon Entertainment (przedstawia) / Arc Productions
tytuł oryg.
Dolphin Tale
inne tytuły
Mój przyjaciel Delfin 3D Polska
Więcej...
Dr Cameron McCarthy czterokrotnie nazywa Wintera rybą, mimo że delfiny to ssaki. Nikt z Clearwater Marine Hospital nie koryguje go.
Położenie dwóch pojemników ułożonych przez Hazel zmienia się między ujęciami.
Zdjęcia do filmu powstawały w St. Petersburgu i Clearwater (Floryda, USA).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • NIESAMOWITY FILM,

  yolana ocenił(a) film na 10

  KTÓRY WCIĄGA I OGLĄDA SIĘ GO Z ZAPARTYM TCHEM..... PRAWDZIWA HISTORIA...KTÓRA NIE POWINNA SIĘ WYDARZYĆ.... SERCE ŚCISKA OGLĄDAJĄC NIE KTÓRE SCENY.... WSZĘDZIE POLECAM TEN FILM.....POLECAM I WAM..;-)

 • To zakrawa na jakiś cud, że "nasi" nie wydali...

  simonetti ocenił(a) film na 8

  ... tego filmu z dubbingiem. To jest po prostu nie do uwierzenia:-) a takich np. Strażników galaktyki czy Kapitan Ameryka o Transformersach 4 też wspomnę musieli po prostu musieli spieprzyć zas***ym dubbingiem.

 • :)

  Joen ocenił(a) film na 10

  Bardzo ładny film:) Podglądam sobie właśnie Winter na żywo na ich stronie internetowej seewinter.com

 • Mój przyjaciel delfin....

  kalambury1008 ocenił(a) film na 8

  Jak zobaczyłam zwiastun już mi się chciało płakać, a co dopiero jak zobaczę cały film... To będzie mega dobra produkcja!!!!

 • 8/10 POLECAM

  nikadi ocenił(a) film na 8

  Swietny wzruszajacy film. Moze nie wysoko budżetowy, bez wielkich nazwisk (oprocz Freeman), ale godny polecenia dla calej rodziny.

  3