PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=181460}

Męsko-damska rzecz

It's a Boy Girl Thing
6,6 33 060
ocen
6,6 10 1 33060
5,6 5
ocen krytyków
Męsko damska rzecz
powrót do forum filmu Męsko-damska rzecz

Żenada

ocenił(a) film na 2

Beznadziejna i nie śmieszna komedia, do tego przewidywalna. Jest wiele wiele lepszych fimów z tego gatunku ;/ 3/10

ocenił(a) film na 7
doroti

Wymien mi choc jedne tytul z tej kategorii filmowej

ocenił(a) film na 2
ania234

Ogólnie nie przepadam za głupimi komediami ale chociażby Eurotrip ;) Na pewno był lepszy niż ten a przede wszystkim bardziej śmieszny. No ale każdy ma swój gust ;] Pozdr.

ocenił(a) film na 7
doroti

nie powiem Eurotrip tez jest fajny,ale niestety nie zalicza sie do komedii romantycznej:)
Jak napisalas kazy ma swoj gust:) sluszna uwaga:) pozdrawiam

ocenił(a) film na 2
ania234

gatunek: Przygodowy, Komedia rom.
No jak nie komedia romantyczna przecież jedzie po Europie w poszukiwaniu ukochanej ;) Pozdrawiam ;]

doroti

A czego tu się spodziewać wielkiego? Przecież takie filmy z założenia są banalne i przewidywalne...jeżeli ktoś szuka filmu który wgniecie w fotel albo skłoni do refleksji, to na pewno filmy tego typu mu takich emocji nie dadzą...

ocenił(a) film na 2
They_Are_Not_You

No nie szukałam filmu, który skłoni mnie do refleksji lecz, ktory mnie rozbawi i w tym ten film rowniez wypada slabo.

doroti

bo ten film jest z serii "łatwy, śmieszny i przyjemny" i myślę, ze w tej kategorii sie sprawdza - dobry film na leniwy wieczór. W swoim gatunku jest niezły. Ale jedyne co mnie w nim razi to to , że był już bardzo podobny film <pod względem głównego wątku> - Hot Chick - Gorąca laska z Rachel McAdams - i ten jest naprawdę świetną komedią ale raczej mniej romantyczną od "Męsko-damska rzecz" i fabuła jest troszkę inna. Polecam oba.:-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones