PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=494084}

Młyn i krzyż

The Mill and the Cross
6,8 10 092
oceny
6,8 10 1 10092
6,5 10
ocen krytyków
Młyn i krzyż
powrót do forum filmu Młyn i krzyż

to jest wlasnie kino

ocenił(a) film na 10

do takich przekazow wynaleziono kino a nie jakies Transformers

ocenił(a) film na 8
blackbudda

Też tak uważam. Świetne kino! Film godny polecenia, chociaż nie dla wszystkich.

ocenił(a) film na 5
blackbudda

blackbudda, kino jest dla widzów. Każdy znajdzie coś dla siebie. Dla mnie "Młyn i krzyż" był tylko wizualnym widowiskiem. Ot, po prostu "Tableau vivant" naszych czasów.

ocenił(a) film na 5
blackbudda

najwyrazniej nie zrozumiales przekazu filmu. w filmie jest wlasnie mowa o tym ze odmienne religie i poglady moga zyc obok siebie i sie nawzajem tolerowac. ty piszac taki komentarz probujesz napietnowac inne gatunki filmowe tak jak król napietnował innowierców.

ocenił(a) film na 7
blackbudda

Nie, kino wynaleziono jako masową sztukę, która w domyśle ma trafiać do najszerszego grona odbiorców, właśnie dzięki swojej różnorodności. Kto chce, ogląda "Młyn i krzyż", kto chce, ogląda "Transformers". Tak jak z książkami. Nikt nie każe ci katować powieści Mroza, ale jeśli je lubisz, proszę bardzo, ty masz mieć fun, nie inni. Jeśli wolisz "Zmartwychwstanie" Tołstoja (tak napisałem, okolicznościowo, bo mamy Święta Wielkanocne), czytaj "Zmartwychwstanie". Moje podejście sprawia, że poznaję różne rzeczy, ale oczywiście mam takie, których nie tykam, bo po prostu mi nie podchodzą. Nie ma musu. Ale nie będę krzyczał do czytelników Mroza, że się nie znają, że są głupkami, ja to jestem ktoś, bo czytam Tołstoja! Bo to byłoby słabe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones