PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7624}

Mała Odessa

Little Odessa
7,0 1 912
ocen
7,0 10 1 1912
8,0 3
oceny krytyków
Mała Odessa
powrót do forum filmu Mała Odessa

Tym razem opowieść o rosyjskiej mafii. Tim Roth jako morderca bez sumienia jest wręcz genialny. A rola Edwarda Furlonga przypomina mi jego rolę z "American History X" ale może się mylę. Ogólnie film dobry wart poświęconego czasu. Pozdrawiam !!!!

użytkownik usunięty
Magic

Skad masz flimy edwarda Furlonga?? u mnie w miescie nie moge ich kupic. Wypozyczalnie (mamy tylko dwie) maja tylko flim "Gniazdo Os" no i oczywiscie "terminatora" ale ja chce wszystkie filmy tegoz aktora. Uwazam ze jest znakomity!!

ocenił(a) film na 10

Poszukaj na Allegro. Ja właśnie tam kupiłam "Małą Odessę", "Serce Ameryki", "Wczoraj i dziś" i "Elektroniczną ruletkę". No, ale te filmy można dostać tylko na kasetach video. "Więźnia nienawiści"(VCD) i "Smętasz dla zwierzaków 2"(DVD) zamówiłam na Vivid. No i miałam jeszcze "Detroit Rock City" na kasecie video(kupiona w markecie), ale komuś pożyczyłam i już jej niestety nie odzyskałam. Mam jednak nadzieję, że jeszcze ten film gdzieś kupię. Wiem, że był wydany także na VCD. Powodzenia w poszukiwaniach:)

ocenił(a) film na 10

Jeśli nawet tylko przejazdem będziesz w innym mieście to zajżyj do wypożyczalni video. Może będą mieć filmy z Furlongiem i zgodzą się je tanio odsprzedać. No i obserwuj uważnie program tv, bo mi właśnie w telewizji udało się obejrzeć "A Home Of Our Own" i "Harfe traw". A już w niedzielę na HBO "Trzy ślepe myszki":)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones