PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=250597}

Mała Syrenka: Dzieciństwo Ariel

The Little Mermaid: Ariel's Beginning
6,6 8 831
ocen
6,6 10 1 8831
Mała Syrenka: Dzieciństwo Ariel
powrót do forum filmu Mała Syrenka: Dzieciństwo Ariel

Jakie kontynuacje wam się podobały, a jakie nie? Nie macie według mnie racji mówiąc, iż kontynuacje są zawsze gorsze. Przykładem jest moja lista.

Najbardziej udane kontynuacje Disneya:

- Kopciuszek III: Co by było gdyby...
- Mała Syrenka: Dzieciństwo Ariel
- Mulan II
- Tarzan II
- Księga dżungli II
- Król Lew II: Czas Simby
- Goofy w Collegu
- Atlantyda II: Powrót Milo
- Bambi II
- Nowe szaty Kronka
- Aladyn: Powrót Jafara
- Aladyn: Król Złodziei
- Zaczarowane święta (Piękna i Bestia)
- Magiczny świat Belli
- Bernard i Bianka w krainie kangurów
- Mój Brat Niedźwiedź II
- 101 Dalmatyńczyków II: Londyńska przygoda
- Lilo i Stitch 2: Mały feler Sticha
- Stitch! Misja
- Leroy i Stitch

Najbardziej nieudane kontynuacje Disneya:

- Pocahontas II: Podróż do Nowego Świata
- Kopciuszek II: Spełnione marzenia
- Zakochany Kundel II: Przygody Chapsa
- Pies i Lis II
- Dzwonnik z Notre Dame II

Więcej jest udanych kontynuacji (20) niż takich co są nieporozumieniem (5). Przedstawcie swoje listy kontynuacji udanych nie udanych. Oczywiście, animacji Disneya.

Igor003

No tak, jeszcze Mała Syrenka II. Powrót do morza nie jest doskonały, ale też nie najgorszy. Jako największy fan Małej Syrenki umiem wychwycić w nim te rzeczy, które są przyjemne dla oka, niczym wycięte z pierwszej części. A córka Ariel jest bardzo ciekawą postacią. Historia Melodii więc nie jest ani kontynuacją udaną, a ni nie udaną. Jest pomiędzy, ciut bardziej przechylona w stronę kontynuacji udanych.

Igor003

Udane:
- Król Lew III:Hakuna Matata
- Król Lew II: Czas Simby
- Mój Brat Niedźwiedź II
- Zakochany Kundel II: Przygody Chapsa
- Księga Dżungli II

barszym53

krol lew jest troche glupkowaty:).......

ocenił(a) film na 6
kaha20

Mała syrenka 2 jest zdecydowanie nieudaną kontynuacją. Od kreski, po fabułę zawiodła mnie, wielką fankę tej (moim skromnym zdaniem najlepszej) opowieści disneya.

ocenił(a) film na 10
bdream

Według mnie Disney ma wiele dobrych pomyslow.A co do Lisa i Psa 1 czy 2 to piękna opowiesc o przyjaźni.Zresztą trzeba zauwazyc że, Kopciuszek, Pocachontas,Mala syrenka,Krol Lew,Zakochany Kundel i pare innych bajek to piękne bajki i wiele osób je nadal oglada.

użytkownik usunięty
Igor003

udane : pocahontas II : podróż do nowego świata , król lew II : czas simby , król lew III : hakuna matata , aladyn II : powrót dżafara
nieudane : mała syrenka II : powrót do morza - okropna porażka , najgorszy film disneya :P

ocenił(a) film na 7

Nie oglądałem MS2, ale nie wierzę, że istnieje coś gorszego od Dzwonnika z Notre Dame 2.. tam nie ma NICZEGO..
wszystko popsute -grafika, postacie, fabuła.

użytkownik usunięty
Igor003

Nie zgadzam się jedynie co do Zakpochanego Kundla 2. Moim zdaniem to udana bajka, bardzo mi się podobała, jednak co do reszty to się zgodzę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones