Odtwórz Zwiastun nr 1 (polski) 0:52
Film

The Little Mermaid: Ariel's Beginning

2008 1 godz. 15 min.
6,7 7 728
ocen
6,7 10 1 7728
1 432
chce zobaczyć
{"id":"250597","linkUrl":"/film/Ma%C5%82a+Syrenka%3A+Dzieci%C5%84stwo+Ariel-2008-250597","alt":"Mała Syrenka: Dzieciństwo Ariel","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/05/97/250597/7565206.2.jpg"}
Kiedy ginie królowa Atlantyki, muzyka zostaje zakazana. Ariel wraz z przyjaciółmi próbuje przywrócić dźwięk podwodnej krainie.
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić
Mała Syrenka: Dzieciństwo Ariel
Zwiastun nr 1 (polski) 0:52
Mała Syrenka: Dzieciństwo Ariel - Zwiastun Nr 1 (polski) Mała Syrenka: Dzieciństwo Ariel - Zwiastun Nr 1 (polski)

Zanim wydostała się na ląd i wkroczyła do serca księcia Eryka, Ariel była jedną z siedmiu uwielbiających śpiew i zabawę córek potężnego króla Trytona. Kiedy jednak w podwodnym królestwie nastały ciężkie czasy, muzyka została zakazana! Ariel wraz z siostrami i lojalnymi przyjaciółmi – Sebastianem i Florkiem – postanowiła zrobić wszystko, aby przyjaźń i śpiew powróciły do Atlantyki!

studio
DisneyToon Studios / Toon City Animation
inne tytuły
The Little Mermaid III (tytuł roboczy) USA
Więcej...
"Mała syrenka" zbiła tak olbrzymią fortunę dla studia Myszki Miki, że i jej nie obeszła klątwa czarnej serii, jaką była epoka sequeli klasycznych hitów wytwórni. Dokrętka ... więcej
zdaniem społeczności pomocna w: 33%
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Mała Syrenka : Dziecinstwo Ariel = bardzo dobry film

  Fan345

  Mała Syrenka : Dzieciństwo Ariel to bardzo dobry ,śmieszny , piękny film który warto obejrzeć.

  1
  • Nuda.

   ninusiowa ocenił(a) film na 5

   Może jestem juz za stara na bajeczki, ale Małą Syrenkę i Małą Syrenkę: Powrót do morza mogłabym teraz oglądać codziennie! "Dzieciństwo Ariel jest nudne jak flaki z olejem. Z ledwością dotrwałam do końcówki... Niestety.

   1
   • Kontynuacje Disneya

    beciami

    Disney ma genialne animacje, jednak inaczej jest w przypadku kontynuacji, które są bez polotu, humoru i zazwyczaj prezentują naciągane historie. Mam sentyment i słabość do Arielki, ale trzecia część to trochę żenada. Nawet druga część jest stosunkowo słaba, w porównaniu z pierwszą. Jestem ... więcej

   • Logiczność wyglądu postaci

    JanetJ777 ocenił(a) film na 7

    Mam wrażenie że twórcy tej części nie oglądali serialu... Od kiedy Król Tryton był szatynem skoro w serialu jako dziecko był rudy a nawet nazywał się Red? Czemu Ariel tu jako dziecko nie wyglądała jak w serialu(fryzura Melodii itp)?

   • Ile w tej części, Ariel mogła mieć lat?

    użytkownik usunięty ocenił(a) film na 7

    Ja obstawiam od 13-15

   Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.