PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34947}

Mała księżniczka

A Little Princess
3 957
chce zobaczyć
7,7 3
oceny krytyków
Mała księżniczka
powrót do forum filmu Mała księżniczka

Pamiętam, że oglądałam go tyle razy, tak mi się wtedy podobał. I ze zdziwieniem stwierdzam, że to nie była kwestia wieku, bo teraz znowu do niego powróciłam i podobał mi się tak samo jak w dzieciństwie. Niezwykle piękna, ciepła, wzruszająca opowieść dla każdego, polecam.

anna bella

Ja też oglądałam ten film w dzieciństwie 2 razy ;) Bardzo dobrze go pamiętam, chociaż miałam wtedy ok. 7 lat :)

ocenił(a) film na 7
Gimly

Ja tak samo :) ach te niedzielne popołudnia. A on chyba dość często był nadawany :)

alhaja86

Szkoda, że nie robią już takich filmów, tylko takie pokroju "High School Musical"... Dla mnie te starsze filmy z okresu lat 880 i 90 są świetne :)

ocenił(a) film na 10
anna bella

Mi również się bardzo podobał ;) Przez pół filmu ryczałam, na początku z żalu, póżniej ze wzruszenia.

ocenił(a) film na 9
TheClaudia

kocham ten film jest tak piękny :D . pamiętam że oglądałam go jak miałam 11 lat i popłakałam się wtedy na filmie pierwszy raz . w sobotę widziałam go ponownie i efekt ten sam . cudowny film naprawdę polecam wszystkim niezależnie od wieku !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones