PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=178583}

Macki

Tentacoli
4,3 372
oceny
4,3 10 1 372
Macki
powrót do forum filmu Macki

Nie wiedziałem, że ośmiornice płyną z wynurzonym łbem do połowy (tak jak rekiny wynurzają płetwę grzbietową) gdy atakują obiekty nawodne. To pierwsza poważna wpadka tego filmu. Na szczęście jest to tylko w jednej scenie. Drugą wpadką jest kiepski montaż (chyba ze dwie sceny są chronologicznie bez sensu). Poza tym, miejscami film przynudza. Ale ogólnie jest dużo lepszy niż się spodziewałem. Film ma klimat, a ośmiornica jest dobrze wykonana (nie licząc sceny z łbem, o której pisałem wyżej). Do tego dużym plusem jest oryginalne zakończenie (nie spodziewałem się takiego!).

ocenił(a) film na 3
Malignus

niespodziewałeś się takiego zakończenia? Przecież to klasyczne "strzelba z pierwszej sceny wystrzeli w ostatniej" bardzo przewidywalne. film kiepski nawet trochę nie dorównuje szczękom ale montaż jednej sceny na zatrzymanych klatkach był bardzo klimatyczny. Hustonowi albo się nudziło albo mu dużo zapłacili za występ.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones