Machete

1 godz. 45 min.
6,4 104 114
ocen
6,4 10 104114
12 887
chce zobaczyć
5,3 19
ocen krytyków
{"rate":5.263158,"count":19}
{"type":"film","id":420755,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Machete-2010-420755/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Maczeta
 • Pan_Parampam ocenił(a) ten film na: 8

  W ogóle nie rozumiem całego hejtu na ten film. Jeśli tylko się go ogląda z odpowiednim nastawieniem, to potrafi się spodobać. Ja osobiście dawno się już tak nie ubawiłem, cała postać maczety (scena z Albą i jej określenie "Dżentelmen" wygrało :) ), wszechogarniająca przemoc i krew aż śmieszą. Dokładnie na to liczyłem odpalając film i dokładnie to dostałem. Dla mnie 8/10
  A do wszystkich narzekających, mam tylko pytanie czego wymagali od tego filmu? Głębokiej fabuły? Przecież jej brak był widoczny już w kilkuminutowych zwiastunach :)

 • pg1983 ocenił(a) ten film na: 9

  Pan_Parampam Dokładnie mam takie samo zdanie. Ludzie maja za dużą napinkę i oczekują nie wiadomo czego. Film bardzo fajny.

 • grajki_2 ocenił(a) ten film na: 9

  Pan_Parampam Zgadzam się z wami. Ludzie chyba zapominają że to swoisty hołd dla filmów klasy B i tak powinien być odbierany. Poza tym najpierw powstał fake trailer na potrzeby Grindhouse i nie miało być żadnego filmu! Dopiero po sukcesie Grindhouse ludzie zaczęli się dopytywać kiedy premiera maczety i tak powstał ten film. Dla mnie film pierwsza klasa!

 • OmniModo ocenił(a) ten film na: 8

  grajki_2 Potwierdzam, to soczyste kino akcji klasy B i nic więcej (albo: i aż tyle)

 • 13manchester ocenił(a) ten film na: 7

  Pan_Parampam "W ogóle nie rozumiem całego hejtu na ten film.

  Ja też nie a film jak wskazuje tytuł i Trejo w roli głównej dokładnie określają czego można się spodziewać po filmie i dostałem to -soczyste, krwawe kino a (spojler) flaki kolesia służące jako lina do ucieczki ze szpitala i tym podobne smaczki wywołują do dziś tylko uśmiech na mojej twarzy. u mnie 7/10

 • Lucas207 ocenił(a) ten film na: 8

  13manchester Dokładnie tak. Film z wielkim dystansem wobec siebie. Rodriguez pokazał samą esencję kinowego kiczu. Milczący posępny macho eksterminujący maczetą hordy wrogów. Można tylko podziwiać i dobrze się bawić :-)