PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=420755}

Maczeta

Machete
6,4 105 222
oceny
6,4 10 1 105222
5,6 28
ocen krytyków
Maczeta
powrót do forum filmu Maczeta

TRAILER wspanialy!!!!

użytkownik usunięty

Pelnometrazowy to gniot. I nie mowcie mi ze tak mialo byc. Jestem fanem starych horrorow, old schoolowych komedyjek itp ale nawet cos takiego musi stanowic jakis poziom.

PS
Pozdrawiam fanow Toxic avengera.

ocenił(a) film na 10

Ale jeśli popatrzysz na ten film z przymrużeniem oka (bo tak powinno się patrzeć na filmy zarówno Rodrigueza jak i Tarantino) to ocena nie powinna być tak krzywdząco niska. Moja ocena 10/10!

użytkownik usunięty
VirtuOz

Wiem o czym mowisz i zgadzam sie z Toba. Przykladowo planet terror byl wg mnie swietny. Podobal mi sie pulp fiction. Zdaje sobie sprawe co to jest pastisz, hold itp. Jednak maczeta mi nie podeszla. To moja subiektywna ocena :D

ocenił(a) film na 10

Masz do niej prawo. To tak jak mnie w ogóle nie podszedł film "Między słowami" za to moja siostra się rozpływa nad nim w zachwycie.

użytkownik usunięty
VirtuOz

A widziales Grindhouse? Tez podobno dobry.

ocenił(a) film na 10

Mam ale jeszcze nie oglądałem. Uwielbiam "Cztery pokoje", "Bękarty wojny" i "Pulp fiction" ale już "Wściekłe psy" mnie nie zachwyciły. Co do Rodrigueza to polecam "Od zmierzchu do świtu".

użytkownik usunięty
VirtuOz

Hehe pamietam pamietam. Zachwycalem sie Salma hayek kiedy bylem malym mlodym niewyzytym szczurem.
Desperado tez mi sie podobalo. Chyba jedyna dobra rola Banderasa. 13 wojownik te mial potencjal i to duzy ale wszystko zostalo zmarnowane.

ocenił(a) film na 10

13-tego wojownika nie widziałem. Salma Hayek - o tak! Zwłaszcza w scenach łóżkowych w "Desperado". Ale widzisz - w realnym życiu i tak wyszła za jakiegoś brzydala, bo ma kasy jak lodu. :)

użytkownik usunięty
VirtuOz

http://im.rediff.com/movies/2009/apr/03first.jpg

Generalnie jak teraz na nia patrze to juz mnie nie kreci. zapewne dlatego ze mam juz swoja kobiete itp. niemniej wtedy byla taka HOT :)))

ocenił(a) film na 10

Heh, też mam i niemal w jej rozmiarze (158 cm). Kształty też ma podobne! :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones