PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1497}

Mad Max pod Kopułą Gromu

Mad Max Beyond Thunderdome
6,6 39 777
ocen
6,6 10 1 39777
5,4 12
ocen krytyków
Mad Max pod Kopułą Gromu
powrót do forum filmu Mad Max pod Kopułą Gromu

Trylogia Mad Max na DVD

ocenił(a) film na 8

Czy ktoś może posiada i mógłby powiedzieć jak wyglądają te wydania? Są jakieś dodatki? Jest lektor czy napisy? Było u nas chyba kilka reedycji tych wydań, może poprawiali je? Czytałem, że część 2 podobno jest ocenzurowana na maksa.

ocenił(a) film na 8
Axel

Wszystkie z napisami bez lektora wydane przez WB. No i w tym niestety ocenzurowana strasznie 2 część (scena z boomerangiem, wyjazd zwiadowców z obozu etc.) Natomiast znacznie ciekawsza wersja leci właśnie na TCM.
Pozdrawiam fanów.

ocenił(a) film na 8
maly_198

A dlaczego ciekawsza wersja jest nadawana na TCM? Czym niby ona różni się od zwykłej?

ocenił(a) film na 8
Axel

Dłuższa o kilka minut - może nie jest to wersja max :) ale na pewno wiele ocenzurowanych scen w tej z TCM znajdziesz.

ocenił(a) film na 8
maly_198

2 dni temu oglądałem właśnie Mad Maxa 2 na TCM i szczerze mówiąc to nawet nie zauważyłem ani nawet nie wiedziałem, że to wersja rozszerzona o jakieś dodatkowe sceny. Pytanie: o jakie sceny? Mam nadzieję, że powtórzą jeszcze na TCM Mad Maxa 2 bo z chęcią nagram sobie tę wersję.

ocenił(a) film na 8
Axel

Zależy jaką wersję oglądałeś pierwszy raz. Mam wydania na DVD i niestety są okrojone i ocenzurowane.

maly_198

W takim razie dystrybutorzy kłamią w żywe oczy, bo na okładce Mad Maksa 2 wydanego w Polsce na DVD napisano "wersja bez cenzury" - http://merlin.pl/Mad-Max-2-Wojownik-szos_George-Miller,images_big,25,GDS011181.j pg - tekst białą czcionką na dole.

ocenił(a) film na 8
buggeer

Może zmienili coś w reedycji. Mam pierwsze wydanie WB w kartonowo-plastikowych pudełkach i wydanie jest bidne. Dlatego kazałbym rozpakować i sprawdził w Media Markt albo Saturn przed zakupem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones