PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=337884}
6,6 1 063
oceny
6,6 10 1 1063
Malice in Wonderland
powrót do forum filmu Malice in Wonderland

Całe lata temu obejrzałem w TV film Freeway (Spojrzenie mordercy), będący fabularną wariacją na temat bajki o Czerwonym Kapturku i zostałem nim zauroczony.
Podobne odczucia miałem w trakcie seansu Malice in Wonderland. Alicja krążąca nocą po Londynie i jego okolicach ma tak szalone przygody, że aż dech zapiera.
Mamy wszystkie ważniejsze elementy Alicji w krainie czarów: spóźniony biały królik, kot z Cheshire, gąsienica, a nawet zwariowaną herbatkę. Oczywiście wszystko podane w przewrotny i ciekawy sposób.
Film tak niesamowicie psychodeliczny, że dziwię się dlaczego nikt nie podjął się jego dystrybucji w Polsce.

Trochę rozczarowuje jedynie zakończenie. Oczekiwałem czegoś dużo bardziej szalonego, ale i tak film ze wszech miar godny polecenia.

Ja zostałem nim oczarowany.

ocenił(a) film na 8
gramin

Mi się też szalenie podobał! Dodaję do ulubionych.
I szbciutko szukam "Freeway" :)

ocenił(a) film na 6
noonik

Mnie też trochę rozczarowało zakończenie :(Lubię takie filmy w których trzeba duzo myśleć ,są świetną odskocznią od normalności hehe pzdr!

ocenił(a) film na 8
EnATkA

Mnie właśnie usatysfakcjonowało zakończenie. Historia zatoczyła koło i zamknięto idealnie wszystkie wątki. Zwłaszcza narracja Felixa Chestera bardzo fajnie pasowała.

ocenił(a) film na 8
Roy_v_beck

Zakończenie faktycznie trochę za mało "szalone" aczkolwiek też film mnie urzekł swoim klimatem. Nie rozumiem niektórych zarzutów o brak fabuły. Świetnie okazane postacie (+ te różne akcenty jak to Anglia ) z czystym sumieniem daje 8/10 :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones