PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=185752}

Malowany welon

The Painted Veil
7,6 55 370
ocen
7,6 10 1 55370
5,9 11
ocen krytyków
Malowany welon
powrót do forum filmu Malowany welon

mam pytanie czy film jest tak dobry żeby iść do kina?
strasznie mnie kuszą główni aktorzy ale czy naprawdę warto??

ocenił(a) film na 7
m_szymon

Zdecydowanie warto - choćby dla dwójki głównych aktorów. Polecam !

m_szymon

Zdecydowanie warto. Na film zwróciłam uwagę dzięki ulotce (zbieram ulotki:) i przyciągnął mnie Edward Norton, którego b. lubię, po przeczytaniu opisu, uznałam, że chętnie pójdę. I nie żałuję. Film urzekł mnie, przepiękna historia o niezwykłej miłości w tak trudnych czasach. Dodatkowo cudowna muzyka oraz świetne zdjęcia w tle Chin. Ach, spłakałam się... Naprawdę, film wart polecenia!

ocenił(a) film na 8
m_szymon

Warto

m_szymon

Wg. mnie warto obejrzeć ten film ale nie trzeba iść do kina. Można poczekać aż film pojawi się na dvd. Jak dla mnie to nie jest typowo kinowy film.

ocenił(a) film na 8
m_szymon

Warto :)
Norton fenomenalny. Jak zwykle zresztą :)

ocenił(a) film na 8
juvenala

Warto - świetny!!!

ocenił(a) film na 4
TomBird

Miłośniczki 'Na wspólnej' i 'Magdy M.' na pewno będą zadowolone:-)

ocenił(a) film na 8
Ove

Nie jestem miłośniczką żadnej z tych pozycji, a mnie się podobało. Jakim cudem? Zresztą co za porównanie- aktorstwo Nortona a Małaszyńskiego, phi.

ocenił(a) film na 10
karaiby

jasne że warto,piekny film, jakich mało
nie jest to typowa,ckliwa,hoolywoodzka produkcja
polecam

ocenił(a) film na 4
tamara_3

A czy ktoś obu dżentelmenów porównywał? Nie zauważyłem:-) Jeżeli już to poziom jakie te produkcje prezentują w sferze emocjonalnej.

Ove

No nie wiem. Dla mnie Magda M. to bardzo negatywna sfera emocjonalna. Początek fajny, a teraz gniot z najwyższej pułki, że tylko tłuc w ekran kijem baseball'owym, gdy wyświetla się twarz głównej bohaterki albo jej amanta.
To wszystko co nie powiedziałabym o Malowanym welonie :>

m_szymon

Warto, film jest pięknie zrobiony. I nie ma nic z Magdy m. Na szczęście... :>

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones