PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=765124}

Mama i tata

Mom and Dad
4,7 6 461
ocen
4,7 10 1 6461
4,2 6
ocen krytyków
Mama i tata
powrót do forum filmu Mama i tata

Czyli można sobie odpuścić....

dewille

Ponieważ?

ocenił(a) film na 4
komarrek27

poniewaz autor komentarza jest klasycznym przykladem hejtera dla zasady. Cage = slaby film, Alfa romeo = laweta itp itd.

miko1980

Hejterką, to raczej Ty jesteś miko1980. W obecnym XXI wieku Cage NIE zagrał żadnej porządnej roli. Im dalej, to tym bardziej stacza się na same DNO !!!, jeśli chodzi o grę aktorską. Tyle w temacie od gościa w wieku 63 lat, który obejrzał co najmniej setki tysięcy filmów, w tym min. z udziałem Cage'a. A ten film oceniam na 1-2 pkt. Nara, życzę Ci miłej nocki i kolorowych, pięknych snów. :))) Jeśli chciałabyś pogadać o filmach i nie tylko, to poszukaj ''jureks57'' na ''Facebook'u''. :)))

ocenił(a) film na 4
jureks57

po pierwsze nie wiem skad wniosek ze jestem dziewczyna? :) po drugie gdzie niby ten moj hejt sie przejawia? po trzecie sam film rowniez nisko ocenilem (jak na mnie) bo dalem 4 (1-2 nie daje w zasadzie nigdy, bo oceniam rowniez strone audiowizualna filmu i 1-2 to moge dac jakims amatorskim filmikom studentow filmowki), po czwartek ogladam praktycznie codziennie jakis film przed pojsciem spac od jakis dobrych, nie wiem? - 15 lat? wiec statystyki pewnie mamy podobne i wreszcie po piąte Cage pomimo ze zagral i gra nadal w calej masie szmir to co jakis czas trafia mu sie dobry, kilka pozycji ode mnie z pelna swiadomoscia ze niektore tytuly sa na tyle specyficzne ze do przecietnego kinomana moga nie trafic (np. Mandy czy Army of One):

mandy 2018
trust 2016
army of one 2016
joe 2013
bad lieutenant 2009
lord of war 2005
2003 matchstick mena

ocenił(a) film na 3
dewille

Ej! Cage miał dobre role. W "Dzikości serca" był świetny, a w "Zostawić Las Vegas" chyba tylko Więckiewicz byłby lepszy. Może to kwestia agenta, który podsuwa mu nie te scenariusze, co trzeba.

VeroEikon

I owszem, ale NIE w obecnym XXI wieku. Im dalej, to tym bardziej stacza się na same DNO !!!, jeśli chodzi o grę aktorską. Tyle w temacie od gościa w wieku 63 lat, który obejrzał co najmniej setki tysięcy filmów min. z Cage'em.

ocenił(a) film na 4
jureks57

bzdura :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones