PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=765124}

Mama i tata

Mom and Dad
4,7 6 461
ocen
4,7 10 1 6461
4,2 6
ocen krytyków
Mama i tata
powrót do forum filmu Mama i tata

Horror?

ocenił(a) film na 4

Filmweb już całkowicie popie***oliło? Po zwiastunie widać, że szykuje się komedia.

ocenił(a) film na 4
mario198820

filmweb nie ustala gatunkow tylko dystrybutor, na zachodnich serwisach filmowych rowniez jest wszedzie czarno na białym horror/thriller to raz a dwa, ze ja jezeli juz to czarna komedia i watki humorystyczne jako dodatek do mordowania

ocenił(a) film na 5
miko1980

Dokładnie. Czarna komedia, ewentualnie slasher jako podrodzaj horroru.
Ale dystrybutor chyba faktycznie naciągnął gatunek, bo horrory cieszą się ostatnio popularnością.

ocenił(a) film na 8
aga_chan

To nie jest slasher...

mario198820

na IMDB też jest oznaczone jako horror.....

ocenił(a) film na 3
mario198820

Widziałem film. To nie jest komedia.

ocenił(a) film na 1
Pauleta

Obejrzałem połowę i biorąc pod uwagę bezsens fabuły, to jest komedia. Zobaczymy jak ocenię całość, gdy jutro go dokończę.

ocenił(a) film na 4
SurowyKrytykMichal

bo jak fllm bezsensowny (niezamierzenie) o wielki krytyku to od razu komedia? to zalecam sprawdzic definicje slowa komedia w takim razie. Film slaby niestety, najlepsze sceny filmu to te gdy rodzice wspominaja utracone lata mlodosci (kazdy kto sam jest rodzicem zrozumie i doceni ten watek) cala reszta niestety wtorna i przewidywalna.
Cage fajnie zagral, dobrze sie odnajduje w rolach swirow (vide Army of One z 2016) i tylko takie role powinnien juz imho brac.

ocenił(a) film na 1
miko1980

Surowy Krytyku, ale nie wielki. Jestem średniego wzrostu subiektywnym i wymagającym recenzentem.

Dla mnie film, którego osią jest bezpodstawne i niewyjaśnione powariowanie ludzi i gonienie się z przysłowiową siekierą to komedia, bo taki żenujący scenariusz mnie zamiast straszyć/zmuszać do refleksji, po prostu bawi.

ocenił(a) film na 7
SurowyKrytykMichal

Może podziękujemy za takiego samozwańczego krytyka...Za Radiusa 9 - wszystko na temat. Ten nick to chyba z przekory...

ocenił(a) film na 1
Bokciu

Tak, coś w stylu Twojego avatara ssącego dużego palca u stopy.

ocenił(a) film na 7
SurowyKrytykMichal

Z pewnością nawet nie wiesz , czyjego autorstwa jest to co przedstawia rzeczony avatar.

ocenił(a) film na 1
Bokciu

Nie wiem, ale nie mówię też, że mi się nie podoba. :) Nawet zawiesiłbym sobie taki obraz w swoim gabinecie.

ocenił(a) film na 7
SurowyKrytykMichal

I nawet nie pofatygowałeś się aby sprawdzić...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones