PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=630355}

Marley i ja: Szczenięce lata

Marley & Me: The Puppy Years
1 181
chce zobaczyć
Marley i ja: Szczenięce lata
powrót do forum filmu Marley i ja: Szczenięce lata

Strasznie niska ocena co jest grane?

pitersik13

No jak to co jest grane?!
Marley & Me: The Puppy Years, to jest grane xD

pitersik13

Film raczej kiepski, schematyczna komedia familijna z ogranymi gagami i fabułą. Wyłącznie dla fanatyków filmów o psach :-P

ocenił(a) film na 6
spokowap

czy ja wiem... jestem fanatyczką takich filmów ale ten mnie za serce nie chwycił. fabuła było do przewidzenia jak tylko się dowiedzieliśmy że pieski biorą udział w zawodach, jedyne co, przegrały, tego nie przewidziałam. przyjemne familijne kino, ale widziałam lepsze ;)

Heshami

szału nie robi , ale nie jest aż taki zły . 6\10

ocenił(a) film na 3
ben_oli

gadajace zwierzeta jakos do mnie nie przemowily. spodziewalam sie 2 czesci marley&me, ktory byl moim zdaniem bardzo fajnym filmem, a to jakas porazka :|

ocenił(a) film na 6
pitersik13

bo ten film smieszy głównie posiadaczy brojących szczeniaków czyli mnie...heheh :) ciekawe czy mój Odi bedzie umiał się czołgac ...taaaaaaaaaaaaaaa

pitersik13

Moja reakcja była podobna, ale po obejrzeniu tego filmu taka ocena mnie nie dziwi. Spodziewałam się 2 części świetnego 'Marlej i ja', a dostałam.... no cóż, myślę, że ta ocena mówi sama za siebie.
Nie nabierajcie się na tytuł, koło 'Marlej i ja' ten film nawet nie stał.
Nawet jako zupełnie oddzielny film, niezwiązany z M&Ja dla mnie jest słaby, ale może komuś się spodoba :)

itaiowa

osoby które posiadają psy mogą być fanami tego filmu a dla pozostałych wydaje się taki sobie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones