PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30709}

Martwe zło

The Evil Dead
6,7 39 425
ocen
6,7 10 1 39425
6,6 23
oceny krytyków
Martwe zło
powrót do forum filmu Martwe zło

Wczoraj chciałem sobie przypomnieć film który kiedyś mnie przeraził.Swoja droga niewiele trzeba żeby wystraszyć jedenastolatka.Nakręciłem żonę mowie Ci ale mam film na wieczór będziesz przerażona a podczas oglądania obydwoje umieraliśmy ze śmiechu momentami głupota goni głupotę min.Laska słyszy głosy wiec w środku nocy wychodzi do lasu i idzie daleko w głąb KRETYNIZM DO POTĘGI SKALA SIĘ SKOŃCZYŁA!Co mnie zdziwiło po latach film momentami przynudza wlecze się a trwa zaledwie 1.25 porażka!Gra ''aktorska'' {buhahaha} złote maliny dla wszystkich!!!Gorszego drewna to nigdy nie widziałem jeden z grobowa mina sieka laskę siekiera a drugi jak by nigdy nic się przygląda nawet mu powieka nie drgnie .Bruce Campbell to NAJGORSZY AKTOR EVER !Gdybym wtedy mial 32 lata mysle ze również nie oceniłbym tego filmu zbyt wysoko ponieważ wtedy powstawały naprawdę o niebo lepsze horrory .''Lśnienie'' ,Mgła'' ''Omen'',Halloween'','Piątek Trzynastego'' Właśnie wyszedł remake tego filmu i czytam komentarze ze sporo gorszy ciężko mi to sobie wyobrazić ze można zrobić film gorszy od tego po 30 latach i zasadnicze pytanie PO CO?W OGÓLE GO BYŁO ROBIĆ?Dziś temat już jest oklepany jak stara kobyła!Mimo wszystko w Ciemno mogę powiedzieć ze remake musi być lepszy pod każdym względem!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones