PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=525079}
6,6 20 160
ocen
6,6 10 1 20160
5,9 12
ocen krytyków
Matka Teresa od kotów
powrót do forum filmu Matka Teresa od kotów

Jeśli współczuje Arturowi i go rozumiem i jest mi go żal ?

ocenił(a) film na 8
Luelle91

Tak ;-)

ocenił(a) film na 10
marsjanla

aha dzięki , dobrze wiedzieć ^^

ocenił(a) film na 8
Luelle91

zgadzam się;

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
melson903

człowieku, i kto tutaj nie rozpoznaje ironii? ;-)
żenada roku,
pozdrawiam również (:

ocenił(a) film na 2
dirtyheaven

Jeśli umie się jej użyć w odpowiednim kontekście.. a jeśli się tego nie potrafi to jest się na prawdę debilem.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Luelle91

Zabijają też ludzie zdrowi - napięcie jakie się czuło w tym domu było nie do wytrzymania nawet dla widza.
Dobrze, że sztuka potrafi się czasem pochylić nad niebywale ciężkim losem pojedynczego człowieka (ktrórego pozornie nie spotyka nic złego) i bez oceniania zdobyć się na próbę zrozumienia.

Luelle91

Ciekawe... Dlaczego?

Luelle91

mnie tam wszystkich było żal :braci,Teresy i jej męża. ale najbardziej popieprzony był ten Artur. widać,że rodzice mieli wyj....ne jeśli chodzi o wychowanie dzieciaków-a potem takie chore relacje. przez wieloletnie zaniedbania wyhodowali sobie popaprańca i psychopatę.

Luelle91

mnie tam wszystkich było żal :braci,Teresy i jej męża. ale najbardziej popieprzony był ten Artur. widać,że rodzice mieli wyj....ne jeśli chodzi o wychowanie dzieciaków-a potem takie chore relacje. przez wieloletnie zaniedbania wyhodowali sobie popaprańca i psychopatę.

ocenił(a) film na 10
crstw70

no wlasnie dobrze powiedziane , kiedys slyszalam że psychopaci sami sie nie rodzą , psychopatów rodzą nasze czasy ! I jest w tym troche prawdy .

ocenił(a) film na 9
Luelle91

Psychopatów tworzy społeczeństwo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones