Odtwórz Zwiastun nr 1 1:56
Film

Mothers and Daughters

2016 1 godz. 30 min.
5,5 1 459
ocen
5,5 10 1459
1 464
chce zobaczyć
{"rate":3.0,"count":1}
{"id":"656851","linkUrl":"/film/Matka+jest+tylko+jedna-2016-656851","alt":"Matka jest tylko jedna","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/68/51/656851/7753047.2.jpg"}
Fotografka wykonując serię zdjęć próbuje dowiedzieć się, czym jest macierzyństwo. Więcej Mniej
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Matka jest tylko jedna
Matka jest tylko jedna (2016) Zwiastun nr 1 1:56
Matka jest tylko jedna | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 | 2016 | Film Rigby Gray ([person=5453]Selma Blair[/person]) ma ambicje stać się jedną z najlepszych fotografek muzycznych w USA. Jej dobrze zapowiadającą się karierę przerywa nieoczekiwana ciąża. Powoli godząc się z wydarzeniem, które za chwilę przekieruje jej życie na zupełnie nowe tory i starając się zrozumieć, czym tak naprawdę jest macierzyństwo, rozpoczyna serię zdjęć dokumentujących różne jego odmiany. Czy będzie to dla niej pierwszy krok do naprawienia relacji z własną matką, z którą nie rozmawia od lat?

Rigby Gray (Selma Blair) ma ambicje stać się jedną z najlepszych fotografek muzycznych w USA. Jej dobrze zapowiadającą się karierę przerywa nieoczekiwana ciąża. Powoli godząc się z wydarzeniem, które za chwilę przekieruje jej życie na zupełnie nowe tory i starając się zrozumieć, czym tak naprawdę jest macierzyństwo, rozpoczyna serię zdjęćRigby Gray (Selma Blair) ma ambicje stać się jedną z najlepszych fotografek muzycznych w USA. Jej dobrze zapowiadającą się karierę przerywa nieoczekiwana ciąża. Powoli godząc się z wydarzeniem, które za chwilę przekieruje jej życie na zupełnie nowe tory i starając się zrozumieć, czym tak naprawdę jest macierzyństwo, rozpoczyna serię zdjęć dokumentujących różne jego odmiany. Czy będzie to dla niej pierwszy krok do naprawienia relacji z własną matką, z którą nie rozmawia od lat?

studio
Aloe Entertainment / Siempre Viva Productions
data produkcji
2016
tytuł oryg.
Mothers and Daughters
inne tytuły
Matka jest tylko jedna Polska
Mothers Day (tytuł roboczy) USA
Więcej...
Zdjęcia do filmu powstały w Santa Rosa (Kalifornia, USA) i Atlancie (Georgia, USA).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych