5,8 3 961
ocen
5,8 10 1 3961
1 313
chce zobaczyć
{"rate":5.0,"count":1}
{"type":"film","id":1421,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Maybe+Baby-2000-1421/tv","text":"W TV"}]}
Maybe Baby
  • Cineman - https://cineman.pl

    wypożycz
    od 6,90 zł


Sam i Lucy wydają się być dobraną parą - młode, odnoszące sukcesy małżeństwo, bardzo w sobie zakochani. Zdecydowali, że nadszedł czas, by do rodziny dołączyło dziecko. Świetnie. Rozpoczynają więc uważne planowanie, energicznie biorąc się do rzeczy. Jak dotąd bez rezultatu. Próbują najnowszych rytuałów - masaży z olejkami aromatycznymi,Sam i Lucy wydają się być dobraną parą - młode, odnoszące sukcesy małżeństwo, bardzo w sobie zakochani. Zdecydowali, że nadszedł czas, by do rodziny dołączyło dziecko. Świetnie. Rozpoczynają więc uważne planowanie, energicznie biorąc się do rzeczy. Jak dotąd bez rezultatu. Próbują najnowszych rytuałów - masaży z olejkami aromatycznymi, seksu podczas pełni księżyca, chińskiej akupunktury i egzotycznych afrodyzjaków. Próbują też zapłodnienia "in vitro" przeprowadzonego przez najlepszych specjalistów. Nie ma żadnego medycznego powodu, by mogło się nie udać, lecz cel wydaje się być coraz bardziej odległy. W tym czasie Sam, który pracuje w telewizji, ma problemy w pracy, co zwiększa jeszcze frustrację Lucy. Pewnego dnia Sam wpada na ekscytujący pomysł - pomysł, który umożliwi mu realizację jego największego marzenia - zostania artystą. Napisze romantyczną komedię o kochającej się, jeszcze bezdzietnej parze. Kiedy rozentuzjazmowany dzieli się swym nadzwyczajnym pomysłem z Lucy - ona jest przerażona. Tak, w porządku, popiera twórcze idee męża, ale nie może mu pozwolić, by afiszował się publicznie z ich "kłopotliwym położeniem". Absolutnie zabrania Samowi realizować ten pomysł, lecz on nie zamierza się poddawać. Po raz pierwszy od lat twórcze myśli nie dają mu spać. Tak rozpoczyna się historia miłości i zdrady, która będzie sprawdzianem ich związku obfitującym w wiele zabawnych i nieoczekiwanych sytuacji. Sam zostanie wciągnięty w fascynujący i złudny świat filmu. Lucy będzie szukała pocieszenia w ramionach innego mężczyzny. To, co przeżyją jest zupełnie nieprawdopodobne. Czy ich małżeństwo utrzyma się, a miłość zwycięży wszystko? A jeżeli tak, czy będzie ich troje w dalszej drodze?

Maybe Baby
Zwiastun nr 1 (polski) 2:06
nr 1 (polski) 2009-11-16T11:34:26 https://fwcdn.pl/webv/38/01/13801/thumbnail.13801.4.jpg https://fwcdn.pl/video/1421/maybe_baby_480.360p.mp4
Maybe Baby zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.